داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
توزیع ۲۰۰ هزار پرس غذا در سمنان/ ۶۰ گروه جهادی همچنان ماسک تولید می‌کنند+ فیلم
کد مطلب: ۷۰۸۸۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵
معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان از توزیع ۲۰۰ هزار پرس غذای گرم در قالب طرح «اطعام علوی» در این استان خبر داد و گفت: تولید ماسک توسط ۶۰ گروه جهادی بسیج در استان سمنان ادامه دارد.
توزیع ۲۰۰ هزار پرس غذا در سمنان/ ۶۰ گروه جهادی همچنان ماسک تولید می‌کنند+ فیلم

به گزارش اوشیدا؛ سرهنگ علی خالقیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: مرحله دوم رزمایش «همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه» در استان سمنان با رویکرد تعاون و احسان مردمی و با هدف توانمندسازی و اشتغال‌زایی برای مردم عزیزی که از ویروس کرونا آسیب دیده‌اند و به کمک نیاز دارند، آغاز شده است.

او گفت: این مرحله از رزمایش از عید سعید قربان آغاز شده است و در مرحله نخست، از عید قربان تا عید غدیر اجرا می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: یک هزار و ۶۶۵ رأس دام در این استان قربانی و گوشت گرم آنها بین نیازمندان توزیع شد.

خالقیان گفت: این گوشت‌ها بین محرومان، نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا توزیع می‌شود.

او ادامه داد: همچنین توزیع ۲۰ هزار سبد معیشتی که هر یک چهار میلیون ریال ارزش دارد، را در کل استان سمنان خواهیم داشت.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان افزود: توزیع این سبدهای کالایی بر اساس بانک اطلاعاتی جامعی که به اسم سامانه «گره‌گشا» ایجاد شده است، بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

خالقیان ادامه داد: توزیع ۲۰۰ هزار پرس غذا در قالب طرح «اطعام علوی» را نیز در دستور کار خواهیم داشت که اطعام گرم با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی تهیه و در روز عید سعید غدیر بین نیازمندان و محرومان توزیع می‌شود.

او افزود: ۵۰ هزار بسته معنوی شامل زندگی‌نامه شهدا و... توسط گروه‌های جهادی و پایگاه‌های مقاومت بسیج استان سمنان تهیه شده است که توزیع می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان بیان کرد: تولید ماسک توسط 60 گروه جهادی بسیج در استان سمنان ادامه دارد و بدین منظور، کارگاه‌های تولیدی راه‌اندازی شده و روزانه ۲۰۰ هزار عدد ماسک تولید و بین مردم استان سمنان توزیع می‌کنند.

خالقیان گفت: در مداخلات محیطی و رفع آلودگی‌ها نیز گروه‌های جهادی بسیج و 500 پایگاه بسیج، روزانه ۲۰۰ نقطه را ضدعفونی و رفع آلودگی کرده و به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک می‌کنند.

انتهای پیام/2249/م/ی

Share/Save/Bookmark