داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
۶
امتیاز مثبت 
۲۱
 
در خانه ملت:
تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به پيماني بررسي مي شود
کد مطلب: ۶۰۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۲۲:۵۳
اوشيدا:تبدیل وضع نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی به پیمانی با رعایت سایر شرایط الزامی مشروط به اینکه فرد سه سال متوالی و یا پنج سال متناوب به نحوی که حداقل دو سال آن منتهی به زمان تبدیل وضع باشد و سابقه اشتغال داشته باشد بدون نیاز به نشر آگهی امکان پذیر است./
به گزارش پايگاه خبري اوشيدا: در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۹ آذر) مجلس شورای اسلامی، نمایندگان به دو فوریت طرح اصلاح تبصره ماده ۳۲ و الحاق دو تبصره به مواد ۴۴ و ۴۵ قانون مدیریت خدمات کشوری رأی ندادند و یک فوریت آن را با ۱۳۰ رأی موافق، ۲۹ رأی مخالف و ۱۳ رأی ممتنع به تصویب رساندند.
در این طرح آمده است:
الف) تبصره ماده ۳۲ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸/۷/۱۳۸۶ به شرح ذیل اصلاح می شود:
تبصره –دستگاه های اجرایی می توانند با تأیید شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی بدون تعهد استخدامی افرادی را به صورت ساعتی یا قرارداد کار معین (مشخص) برای انجام وظایف پست های سازمانی یا غیر آن به کار گیرند.
ب) تبصره ذیل به ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری الحاق می گردد.
تبصره –در موارد خاص، استخدام افراد با تأیید شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی تا سقف پنج درصد (۵%) مجوزهای استخدامی و یا سالانه حداکثر پنج نفر در هر دستگاه (در مواردی که سقف پنج درصد (۵%) مذکور از پنج نفر کمتر می باشد) و نیز برای مشاغل حساس با تأیید شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و از طریق آزمون کتبی یا مصاحبه اختصاصی و عمومی بدون نشر آگهی صورت می پذیرد.
پ) تبصره ذیل به عنوان تبصره (۵) به ماده (۴۵) قانون مدیریت خدمات کشوری اضافه می گردد.
تبصره ۵- تبدیل وضع نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی به پیمانی با رعایت سایر شرایط الزامی مشروط به اینکه فرد سه سال متوالی و یا پنج سال متناوب به نحوی که حداقل دو سال آن منتهی به زمان تبدیل وضع باشد و سابقه اشتغال داشته باشد بدون نیاز به نشر آگهی امکان پذیر است./
Share/Save/Bookmark
مرجع : خانه ملت
    عکاس :
روژین عابدی
۱۳۹۱-۱۰-۲۴ ۱۲:۵۲:۴۲
ضمن عرض سلام وخسته نباشید..من پرستار قراردادی هستم.اما با سابقه کار 2سال و 2ماه از زمان تبدیل وضعیت.خواستم بپرسم آیا شرایط این و دارم که پیمانی بشم؟؟؟ (704)
 
حكمتي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۰۷ ۱۳:۴۰:۳۶
فقط تو را به به خدا احمدي نژاد ما را نجات بده رجايي زمان تو را بخدا (993)
 
xxx
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۱۰ ۰۹:۵۹:۲۱
سایتتون ارزش نظر دادن نداره (1076)
 
سابقه ی کار 15 ساله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۱۰ ۱۰:۰۶:۴۱
بجای خبرهای تکرار جزئیات 5 صفحه ای که در کارگزینی دانشگاه تبریز مهروموم شده و فقط به بند های پ نشان داده میشود را تا قبل از پایان وقت امتحان در سایتتان بگذارید. (1077)
 
مژده جلالوند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۹ ۱۲:۰۱:۲۲
پرسنل بيمارستان ها كه به صورت قراردادي تبصره 3 با همان شرايط مشخص شده كه گفتيد مشغول به كار هستند كي و در چه زماني تبديل وضغيت مي شوند يعني واقعا مي ايد روزي كه اين اتفاق شيرين بيفتد خواهشأ پيگيري كنيد. به ما مي گويند اين موضوع كنسل شده است. (2035)
 
یاس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۰۹:۳۵:۱۶
سلام
من که 23 سال سابقه کار دارم و اینقدر استخدام شده و ما نشدیم که دیگر احساس می کنم چون پارتی نداریم جز این مملکت هم نیستیم دیگر نه شخص اول مملکت نه دیگرا هیچکدام ارزش ندارند که ادم باشون صحبت کند یا اینکه میل بزند چون اینقدر کار دارند که به کارهای ملت رسیدگی نمی کنند . اصلا ما که سابقه زیادی داریم دیگر تمام شد فقط و فقط پارتی ها . کشورهای پیشرفته لااقل برنامه هاشون درسته کارشون درسته از روی حساب و قانون هست بهتره مملکت ما که الان خرتوخر شده. (7606)