داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
خبر خوش معاون وزیر بهداشت برای مدافعان سلامت / پرداخت مطالبات کادر درمانی / ۵هزار پرستار استخدام می‌شوند
کد مطلب: ۷۰۶۰۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۷
معاون توسعه وزارت بهداشت گفت: در حوزه سلامت طی روزهای آینده ۵هزار نفر با اولویت پرستاران استخدام می‌شوند.
خبر خوش معاون وزیر بهداشت برای مدافعان سلامت / پرداخت مطالبات کادر درمانی / ۵هزار پرستار استخدام می‌شوند

گزارش اوشیدا به نقل از تسنیم سیدکامل تقوی‌نژاد ظهر امروز در نشست با مدیران دانشگاه علوم پزشکی و استاندار گلستان اظهار داشت: استان گلستان از جمله استان‌های موفق در کنترل بیماری کرونا است؛ ضمن اینکه از مردم شریف استان می‌خواهم حتماً از حضور در تجمعات غیرضرور و مجالس عروسی و عزا خودداری کنند.

وی گفت: پروژه‌های بهداشتی درمانی استان و تخت‌های ویژه که برای این استان مصوب شده‌اند و پیشرفت فیزیکی بالا دارند تا پایان امسال در اولویت بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

تقوی‌نژاد همچنین از پرداخت مطالبات کادر درمانی به‌ویژه پرستاران خبر داد و افزود: در روزهای آینده 5هزار نفر در حوزه سلامت کشور با اولویت پرستاران استخدام خواهند شد.

هادی حق‌شناس، استاندار گلستان هم در این نشست گفت: در بحث بیماری کرونا با لحاظ اپیدمی با شهرهای رشت و قم مقایسه شدیم اما با خدمات ایثارگونه کادر بهداشتی درمانی دانشگاه توانستیم این بیماری را تا حدود زیادی کنترل کنیم.

وی اضافه کرد: امیدواریم با توجه جدی وزارت بهداشت و افزایش امکانات جوابگوی احساسات و نیازهای درمانی مردم باشیم.

عبدالرضا فاضل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت بودجه، کمبود فضای آموزشی درمانی و خوابگاهی ارائه کرد.

وی گفت: با توجه به کسری بودجه و هزینه‌های زیادی که بیماری کرونا به حوزه سلامت تحمیل کرده است استان گلستان نیازمند توجه بیشتر در بخش اعتبارات است.

انتهای پیام/581/ش+

Share/Save/Bookmark