داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده انتظامی استان:
انهدام باند سارقان مسلح و کشف ۴۴ فقره سرقت در" زابل"
کد مطلب: ۷۴۷۶۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵
فرمانده انتظامي استان از دستگيري اعضای باند ۴ نفره سارقان مسلح و کشف ۴۴ فقره سرقت در شهرستان زابل خبر داد.
انهدام باند سارقان مسلح و کشف ۴۴ فقره سرقت در" زابل"
به گزارش اوشیدا، فرمانده انتظامي استان از دستگيري اعضای باند ۴ نفره سارقان مسلح و کشف ۴۴ فقره سرقت در شهرستان زابل خبر داد.
سردار" محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در اجرای طرح پیشگیری از سرقت و در پي وقوع چند فقره سرقت مسلحانه منزل، احشام، مغازه، موبایل و خودرو در شهرستان زابل، شناسايي سارق یا سارقان در دستور كار ماموران پلیس این انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی با جمع آوری سرنخ های موجود و با استفاده از شگردهای پلیسی، یکی از سارقان را شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را درمخفیگاهش دریکی ازمحلات شهرستان زابل دستگیر کردند.

سردار قنبری در ادامه بیان کرد: این سارق پس از مواجهه با ادله و مستندات پليس به ۳۱ فقره سرقت احشام، ۴ فقره سرقت گوشی تلفن همراه، یک فقره سرقت مغازه، ۵ فقره سرقت وسیله نقلیه و ۳ فقره سرقت منزل در نقاط مختلف شهرستان زابل با همدستی ۳ نفر دیگر اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری ۳ همدست متهم که از سارقان تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی بودند خاطر نشان کرد: در اين رابطه دو دستگاه خودروی سواری که سارقان در سرقت از آنها استفاده می کردند توقیف شد.

فرمانده انتظامي استان در پایان با اشاره به معرفی متهمان دستگیر شده به مراجع قضائی از شهروندان خواست: مراقبت‌هاي لازم در خصوص پيشگيري از سرقت را به عمل آورده و هرگونه موارد مشکوک را از طريق تماس با مرکز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark