داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
آقای برانکو! زمان تغییر رسیده است
کد مطلب: ۶۶۹۰۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸
علی انصاریان مدافع اسبق پرسپولیس معتقد است برانکو باید در تفکراتش تغییراتی ایجاد کند.
آقای برانکو! زمان تغییر رسیده است
علی انصاریان با اینکه سابقه بازی برای استقلال را در کارنامه داشته ولی همیشه خود را یک پرسپولیسی دوآتشه می‌داند. او در مورد شرایط اخیر پرسپولیس گفت: «باید واقع بین باشیم؛ پرسپولیس وضعیت درست و درمانی ندارد. البته صدرنشین جدول است اما شما ببینید از آخرین پیروزی این تیم، هفته‌ها گذشته است. این موضوع برای تیمی مثل پرسپولیس که هواداران میلیونی دارد، چندان خوشایند نیست زیرا مردم دوست ندارند طرفدار یک تیم ضعیف باشند.»

او اضافه کرد: «با این حال پرسپولیس به صورت قطعی قهرمان لیگ برتر می‌شود و جشن قهرمانی هم می‌گیرد. حتی این شانس را دارد که در جام حذفی نیز به قهرمانی برسد ولی من فکر می‌کنم زمان آن رسیده که برانکو، تغییراتی در تفکراتش ایجاد کند. به نظر می‌رسد سایر مربیان، دست او را خوانده اند و همین موضوع، کارش را حسابی سخت می‌کند. پرسپولیس در طول فصل واقعاً خوب بود ولی نمی‌توان به راحتی ضعف این روزهای تیم را باور کرد.»


انصاریان در نهایت گفت: «پارس جنوبی نمی‌تواند جلوی پرسپولیس را بگیرد چون ابزار لازم برای این کار را ندارد. اگر گفتم قهرمانی پرسپولیس قطعی است، به این خاطر بود. سپاهان و استقلال هم تیم‌های شایسته ای برای قهرمانی بودند ولی پرسپولیس با اینکه یک نیم فصل از جذب بازیکن محروم بود توانست بهتر از هر دو تیم امتیاز بگیرد و در نهایت، قهرمانی اش قطعی است هر چند باز هم تاکید می‌کند این تیم، نیاز به ایجاد تغییرات تاکتیکی دارد.»

منبع: خبرآنلاین
Share/Save/Bookmark