داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فیلم/ واکنش سخنگوی قوه قضائیه به ماجرای ملک تجریش/ اسماعیلی: پرونده مطروحه مربوط به موقوفه تجریش گزارش شده و در حال بررسی است
کد مطلب: ۶۸۱۰۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶
سخنگویی قوه قضاییه در پاسخ به سوال خبرنگار دانا گفت: پرونده مطروحه مربوط به موقوفه تجریش هم جزو موضوعاتی است که گزارش شده و در حال بررسی است و هنوز نمی شود اظهارنظری کرد، این پرونده مجزا از پرونده مربوط به تخلفات اداره اوقاف در حال بررسی است و به آن ارتباطی ندارد.

یازدهمین نشست خبری غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه روز سه‌شنبه نهم مهرماه، با حضور خبرنگاران برگزار شد.

سخنگویی قوه قضاییه در پاسخ به سوال خبرنگار دانا مبنی بر اینکه یکی از وزرای دولت اصلاحات موقوفه ای را در محله تجریش تهران به مجتمع مسکونی شخصی تبدیل کرده است و این پروژه با وجود تخلفات قانونی در حال ساخت است. درباره آخرین وضعیت این پرونده اطلاع رسانی کنید، گفت: بارها اعلام کردیم برای قوه قضائیه فرد و انتساب به مقامات و جریانات موضوعیت ندارد،هرکجا به سوء جریان و تخلفی برسیم و در حوزه صلاحیت قوه باشد حتما بررسی کرده و احکام مربوطه صادر خواهد شد.
 
وی افزود: پرونده مطروحه مربوط به موقوفه تجریش  هم جزو موضوعاتی است که گزارش شده و در حال بررسی است و هنوز نمی شود اظهارنظری کرد، این پرونده مجزا از پرونده مربوط به تخلفات اداره اوقاف در حال بررسی است و به آن ارتباطی ندارد.
اسماعیلی گفت: در مجموعه کشور و قوه قضائیه قوانین ابزار اصلی تحقق عدالت است و نیازمند قانون خوب و مجری شایسته و قاضی عادل و فرهیخته هستیم.
Share/Save/Bookmark