داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
شیوه مدیریتی اداره کشور باید تغییر کند
کد مطلب: ۷۲۷۱۳
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۲
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تضعیف توان موشکی جمهوری اسلامی ایران را هدف استکبار جهانی دانست و گفت: اگر تحولی در شیوه اداره کشور ایجاد نشود قطعاً مشکلات معیشتی مردم و معضلات اقتصادی کشور در آینده بیشتر خواهد شد.
شیوه مدیریتی اداره کشور باید تغییر کند

به گزارش اوشیدا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن رضایی در سفر یک‌روزه خود به استان گیلان با اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان گیلان دیدار و گفت‌وگو کرد.

 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این نشست با بیان اینکه حضور بایدن تغییری درروند کاری دولت ایالات‌متحده آمریکا در برابر ایران نخواهد داشت، اظهار کرد: بایدن بدون تحمیل شروط جدید هیچ‌گاه وارد برجام نخواهد شد.
 
وی تضعیف توان موشکی جمهوری اسلامی ایران را هدف استکبار جهانی دانست و گفت: اگر تحولی در شیوه اداره کشور ایجاد نشود قطعاً مشکلات معیشتی مردم و معضلات اقتصادی کشور در آینده بیشتر خواهد شد.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر لزوم ورود نقدینگی کشور به عرصه تولید بیان کرد: نیروی انسانی بسیاری در کشور آماده هست تا در حوزه تولید وارد شود و رونق تولید سبب می‌شود تا سرمایه‌گذاران برای حضور در این میدان جذب شوند.
 
به گفته رضایی، تغییر شیوه مدیریتی کشور برای حفظ امنیت کشور نکته‌ای مهم است زیرا عدم تحقق این تغییر باعث بروز مشکلات امنیتی در ۱۰ سال آینده می‌شود.
 
وی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی در دوران گام دوم انقلاب افزود: تشکیل یک دولت قوی و کارآمد در آینده سبب می‌شود تا قوای سه‌گانه بتوانند با هماهنگی در کنار یکدیگر کار کنند.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه دولت آینده باید از ظرفیت تمام عناصر کارآمد جبهه انقلاب اسلامی در مسیر تحقق اهداف کشور و رفع مشکلات استفاده کند، گفت: بصیرت افزایی در جامعه برای انتخاب فردی توانمند و کارآمد باید موردتوجه قرار گیرد.
 
رضایی وجود شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی را مغتنم شمرد و تصریح کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان عملکردی قابل‌قبول داشته و توانسته اتحاد را در جریان انقلابی این استان ایجاد کند.
 
 
وحدت مهم‌ترین نیاز جبهه انقلاب در شرایط کنونی است
 
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان نیز با تأکید بر لزوم وحدت عموم جریان‌های انقلابی در انتخابات ۱۴۰۰ اظهار کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با عموم جریان‌‌های انقلابی و شخصیت‌های مؤثر در جبهه انقلاب تعامل خواهد داشت تا زمینه تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی برای رفع مشکلات کشور ایجاد شود‌.
 
نظرعلی علیزاده با بیان اینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان فعالیت‌های خود را برای ورود به میدان انتخابات ۱۴۰۰ آغاز کرده، گفت: هیئت‌های مؤسس شورای ائتلاف در شهرستان‌های استان گیلان تشکیل‌شده تا سازوکار فعالیت‌ها ساماندهی شود.
 
وی وحدت را مهم‌ترین نیاز جبهه انقلاب در شرایط کنونی دانست و افزود: حل مشکلات معیشتی مردم و مشکلات اقتصادی کشور در گروه همدلی تمام جریان‌های انقلابی است.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark