داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مولوی سلامی :
بسیج شاهرگ حیاتی کشور است/40 سالگی انقلاب را باشکوه تر از قبل برگزار خواهیم کرد
کد مطلب: ۶۵۲۶۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳
مولوی سلامی گفت: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، با شکوه تر از هر سال دیگری باید برگزار شود، زیرا یک نهضت در چهل سالگی به بلوغ می رسد و این دشمن را هراسان کرده است.
بسیج شاهرگ حیاتی کشور است/40 سالگی انقلاب را باشکوه تر از قبل برگزار خواهیم کرد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ نذیر احمد سلامی نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در همایش طلایه داران و منادیان وحدت شهرستان نیمروز گفت: سپاه و بسیج شاه رگ حیاتی کشور هستند.
وی افزود: گرچه انقلاب اسلامی به امامت امام خمینی (ره) با گروه های مذهبی شکل گرفت اما بسیج نقش مهمی در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی داشت.
مولوی سلامی اظهار داشت: اگر بسیج وجود نداشت، در اوایل انقلاب، نظام مصادره می شدو به دست دشمنان می افتاد.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی هوشیاری و بیداری حضرت امام اجازه نداد تا غرب زدگان اسلام را مصادره کنند و در عین حال برای مبارزه با نیروهای ضد نظام حضور بسیج یک نعمت بوده است.
مولوی سلامی همچنین بیان داشت: چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، با شکوه تر از هر سال دیگری باید برگزار شود، زیرا یک نهضت در چهل سالگی به بلوغ می رسد و این دشمن را هراسان کرده است.
وی اظهار کرد: از طرفی دشمنان اسلام بخصوص آمریکا، قصد دارد با حیله ها وترفند های متعدد بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند، تحریم هایی که اکنون به وجود آمده نیز به همین دلیل است تا مردم نتوانند جشن 40 سالگی را برگزار کنند.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن 40 سال است از دشمنی خود دست برنداشته ، اما مردم با حرکت در مسیر انقلاب بارها توطئه های دشمن را خنثی کرده اند، مطمعن هستیم اگر این وحدت و هم زبانی حفظ شود، دشمن نمی تواند به حیله های خود دست پیداکند.
مولوی سلامی اظهار داشت: آمار شرکت در انتخابات در استان سیستان و بلوچستان بیشتر از هر استان دیگری است ، این نشان می دهد که مردم این استان به نظام علاقه خاصی دارند.
وی ادامه داد: تا 22 بهمن ماه سال جاری باید، هوشیاری خود را حفظ کنیم، دشمن نباید به بهانه شیعه و سنی اختلاف بیاندازند، شیعه و سنی دو بال یک پرنده هستند، هر کدام تضعیف بشوند این زخم به بدن سرایت خواهد کرد.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark