داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
باند سارقان خانه باغ‌های بوکان متلاشی شد
کد مطلب: ۶۶۹۶۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
فرمانده انتظامی بوکان از دستگیری اعضا و متلاشی شدن یک باند سارقان خانه باغ در این شهرستان خبر داد.
باند سارقان خانه باغ‌های بوکان متلاشی شد
به گزارش اوشیدا؛ سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی فرمانده انتظامی بوکان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ، گفت: "در راستای اجرای طرح مبارزه با سرقت تیم‌های عملیاتی پلیس، توانستند اعضای باند سه نفری سارقان خانه باغ را که در سطح این شهرستان اقدام به سرقت وسایل خانه باغ می‌کردند را شناسایی و دستگیر نماید. "

به گفته محبعلی در این راستا یک دستگاه خوروی سواری نیز توقیف شده است. همچنین ارزش ریالی اموال کشف شده بیش از ۴ میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی بوکان از اعتراف اعضای این باند به تعداد ۳۰ فقره سرقت از خانه باغ‌ها خبرداد و از مالباختگان خواست که جهت پیگیری موضوع به پلیس آگاهی واقع در بلوار استاد هه ژار بوکان مراجعه کنند.

شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجان غربی و بر روی جاده ترانزیتی غرب قرار گرفته است و با شهرستان‌های مهاباد، میاندوآب، شاهیندژ و سقز همجوار است و یکی از مهاجر پذیر‌ترین شهر‌های ایران به شمار می‌رود.

این شهرستان دارای ۲۵۱ هزار نفر جمعیت است که از این تعداد ۱۹۴ هزار نفر ساکن نقاط شهری و ۵۶ هزار نفر نیز ساکن روستا‌ها می‌باشند و بعد از ارومیه، خوی و میاندوآب چهارمین شهرستان پرجمعیت آذربایجان غربی است.

انتهای پیام/م
Share/Save/Bookmark