داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه زابل:
ارتش بازوی توانمند نظام و انقلاب است
کد مطلب: ۷۶۱۲۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۰۰
فرماندار ویژه شهرستان زابل با بیان اینکه ارتش مایه سرافرازی ملت ایران و بازوی توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: امروز ارتشیان غیور این افتخار را دارند که قوی تر از گذشته در راستای حفظ تمامیت ارضی و امنیت همه جانبه کشور را در مقابله با انواع تهدیدات تامین کنند.
ارتش بازوی توانمند نظام و انقلاب است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، علیرضا ملاشاهی در آئین گرامیداشت ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در پادگان امیر شهید عباس کیخا زابل  بیان کرد: امروزه قدرت نظامی و دفاعی کشورمان به مرحله‌ای رسیده که در صحنه سیاسی تعیین‌کننده و به یک عامل مهم در تصمیم‌گیری منطقه‌ای تبدیل شده است. 
فرماندار ویژه زابل افزود: دشمنان به قدرت دفاعی و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی واقف هستند و همین امر پشتوانه‌ای قوی برای نظام در میدان دیپلماسی است.

  ملاشاهی اظهار کرد: در سایه خودباوری و ایمان به داشته‌های خود تمام امکانات نظامی و دفاعی با دست جوانان این مرز و بوم ساخته شده و دشمنان بر توانایی و این قدرت بازدارنگی اقرار کردند. 

وی، با اشاره به هماهنگی بین سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی و سایر نیروهای مسلح افزود: این تعامل و هماهنگی موجب شده تا در ساخت پهباد و موشک‌های دور برد و نقطه زن حرف اول را در منطقه بزنیم و ترس در دل دشمنان ایجاد کنیم. 
فرماندار زابل، با اشاره به رشادت‌های فرماندهان ارتش در دوران جنگ تحمیلی تصریح کرد: هزاران فرمانده و ارتشی فداکار در صف نخست جهبه حضور داشته و تا آخرین قطره خون در مقابل تجاوز بیگانگان از سرزمین، ناموس و وطن خود دفاع کردند که شایسته قدردانی است. 

ملاشاهی با تأکید بر اینکه خدمات ارتش جمهوری اسلامی تنها معطوف به دوران جنگ نیست، افزود: در تمام حوادث و اتفاقات طبیعی نیروهای فداکار و مردمی ارتش به مانند دوران جنگ در صحنه حضور یافته و خدمات ارزنده‌ای تقدیم ملت می‌کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark