داخلی آرشيو گزارش تصويری صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۲
 
عکس های زنی که کودکان خود را تبدیل به هیولا میکند
کد مطلب: ۹۱۶۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۰
اوشیدا: یک مادر هنرمند علاقه خود را به نقاشی کشف و از صورت کودکانش به عنوان بوم نقاشی استفاده کرده و آنها را تبدیل به هیولا و خون آشام میکند. به گزارش ایران ناز به نقل از پرشین وی کریستی لوئیز در حالی که دخترانش از فرط هیجان و شادی جیغ می کشند آنها را تبدیل به هر چیزی از زرافه گرفته تا قهرمان کارتون ها میکند.
عکس های زنی که کودکان خود را تبدیل به هیولا میکند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:
کایرا ۷ ساله و مدی ۵ ساله باید به مدت بیش از ۲ ساعت بدون حرکت بنشینند تا روی صورت آنها نقاشی شود. کریستی به همراه خانواده اش در نیوزیلند زندگی می کند و همیشه به هنر علاقمند بوده است ولی از زمان تولد دو دخترش و همچنین پسر نه ماه اش به نام فلتچر دیگر زمانی برای نقاشی نداشت.
تا اینکه او در کابینت با بسته ای طرح های صورت مواجه شد و شروع به کشیدن آن طرح ها روی صورت دخترانش کرد و دیری نگذشت که هنر طراحی روی صورتش طرفداران زیادی پیدا کرد. طرح های او آنچنان در محیط زندگی اش مشهور شد که اکنون این کار تبدیل به شغل او شده است و به گزارش پرشین وی با شوهرش به نام مایک این کار را دنبال می کنند.

آن دو صدها پسر و دختر را تبدیل به خون آشام ، حیوانات و ... می کنند. از جمله شخصیت های خیالی که او نقاشی کرده سوپرماریو(قارچ خور)، عروسک ایی.تی است و به خاطر طراحی طاووس آبی رنگ و زرافه جایزه نیز دریافت کرده است.کریستی می گوید: واکنش مورد علاقه من مربوط به خجالتی ترین بچه هاست که وقتی خودشان را در آینه می بینند ناگهان تغییر حالت داده و به اطراف می دوند و با صدای غرش همه اطرافیان را می خواهند بترسانند. کاراو چنان رشد یافته است که از او تقاضا شده که در کلاس های آموزشی در موسسه بین الملی هنر صورت و بدن در فلوریدا تدریس کند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایران ناز
    عکاس :