داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
مذاکرات باشگاه صنعت نفت با سرجیو/ پیشنهاد مورینیو مربی پرتغالی را از آبادان دور می‌کند؟
کد مطلب: ۶۹۰۶۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
باشگاه نفت آبادان برای انتخاب جایگزین دراگان اسکوچیچ با گزینه های داخلی و خارجی مذاکراتی داشته که یکی از این گزینه های سرمربی قبلی طلایی پوشان آبادانی است.
مذاکرات باشگاه صنعت نفت با سرجیو/ پیشنهاد مورینیو مربی پرتغالی را از آبادان دور می‌کند؟

به گزارش اوشیدا به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بعد از جدایی رسمی دراگان اسکوچیچ از صنعت نفت آبادان مسئولان این باشگاه که از مدتی قبل با علم به اینکه مربی کروات در آبادان ماندنی نیست مذاکرات خود را با گزینه های مورد نظرشان آغاز کردند، دست به کار شدند و روند مذاکرات را ادامه دادند.

یکی از این گزینه ها پائولو سرجیو بنتو بریتو سرمربی سابق نفت آبادان است. این مربی پرتغالی که در نفت آبادان توانست تحولات خوبی ایجاد کند به دلیل برخی مشکلات در اطراف تیم ترجیح داد از این باشگاه جدا شود و با یک پیشنهاد مالی بهتر راهی التعاون شد اما مسئولان این باشگاه بار دیگر با او وارد مذاکره شدند.

سرجیو مذاکرات مثبتی با این باشگاه داشته اما از سوی دیگر با پیشنهادی از سوی ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام انگلیس و هموطن خود روبرو است تا دستیارش در لیگ جزیره شود.

حسن نصر اصفهانی رئیس هیات مدیره باشگاه نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فارس با تایید این خبر گفت: ما با گزینه های داخلی و خارجی مختلفی مذاکره کرده ایم که هنوز به جمع بندی نرسیدیم اما یکی از گزینه های ما سرجیو است که منتظر هستیم تصمیمش را بگیرد.

انتهای پیام/ا
Share/Save/Bookmark