داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زابل:
نزاع شخصی در زابل یک فوتی بر جای گذاشت
کد مطلب: ۷۴۶۸۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷
غلامعلی جهانتیغ گفت: به دنبال نزاع و درگیری دسته جمعی در زابل، یک مرد 53 ساله فوت کرد.
نزاع شخصی در زابل یک فوتی بر جای گذاشت
به گزارش اوشیدا، غلامعلی جهانتیغ، سرپرست فرماندهی انتظامي شهرستان زابل اظهار کرد: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسی ۱۱۰ مبني بر وقوع نزاع ودرگيري دسته جمعی در مقابل دادگستری شهرستان زابل، بلافاصله ماموران انتظامي جهت بررسي موضوع در محل حضور پيدا كردند.

وی ادامه داد: باحضور ماموران مشخص شد دو طایفه براثر اختلافات قبلی با چوب وچماق بايكديگر درگیر می شوند وسپس دراین درگيری یکی از طرفین نزاع با سلاح شکاری اقدام به تیراندازی به طرف افراد طایفه مقابل می نماید که براثر این تیراندازی ها ۶نفر از افراد طرف درگیری و۲ نفر هم رهگذر مجروح می شوند.

جهانتیغ تصریح کرد: دراین درگیری مردی ۵۳ ساله که به وسیله ضربات متعدد چوب وچماق از ناحیه سروصورت مورد اصابت قرارگرفته بود پس از گذشت چند ساعت فوت نموده که موضوع به صورت ویژه در دستورکارماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرارگرفته است.

این مقام انتظامی بیان کرد: با هماهنگی قضایی تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان نزاع با جدیت در دست پیگیری است.

سرپرست فرماندهی انتظامي شهرستان زابل در پایان با بیان اینکه حضور به موقع پلیس از گسترش درگیری جلوگیری کرد، افزود: پلیس با همه توان در مقابل ناهنجاری ها ایستاده و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهد عده ای هنجارشکن به اقدامات مجرمانه دست بزنند وازمعتمدان و ریش سفیدان می خواهیم که با میانجی گری از افزایش دامنه نزاع ها جلو گیری کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark