داخلی آرشيو گزارش تصويری صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
عکس:
تشییع پیکر شهید نیروی انتظامی در زابل
کد مطلب: ۷۴۳۹۴
تاریخ انتشار:دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶
پیکر پاک شهید سرهنگ دوم «عباس راه انجام» مامور پلیس پیشگیری نیروی انتظامی دلگان درمیان حزن و اندوه مردم شهید پرور زابل و با حضور مقامات کشوری واستان و شهرستان زابل تشییع و در زادگاهش به خاک سپرده شد.
تشییع پیکر شهید نیروی انتظامی  در زابل
به گزارش اوشیدا، آیین تشییع پیکر پاک و مطهر شهید سرگرد عباس‌ راه انجام از شهدای نیروی انتظامی صبح امروز ساعت ۹ صبح امروز از محل چهارراه شهربانی زابل با حضور سردار محمد زارعی معاون نیروی انسانی ناجا کشور، سردار احمد طاهری فرمانده نیروی انتظامی استان و حضور گسترده مسئولین و مردم ولایت مدار زابل تشییع و پیکر پاک شهید به زادگاهش شهرستان هامون روستای موسی سالاری انجام و در خاک آرام گرفت.
سردار محمد زارعی معاون نیروی انسانی ناجا در مراسم تشییع شهید عباس راه انجام در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: تامین امنیت مردم همیشه خط قرمز مجموعه انتظامی بوده و هرکس هم به این امنیت بخواهد خدشه وارد کند به شدت برخورد خواهد شد.
وی افزود: شهدایی هم که هر چند وقت یکبار تقدیم می کنیم و مردم عزیز شاهد هستند در همین راستا است
سردار زارعی ادامه داد: لذا امنیت مردم خط قرمز ماست، و هرجایی هم که کوچکترین شرارتی بشود و اقدام خلاف قانونی صورت بگیرد به شدت با اشرار برخورد می شود و با این تعداد کسانی که در اقدام اخیر مرتکب این جنایت شدند ان شاءالله مردم شاهد خواهند بود که به شدت با هر متجاوز به حقوق ان شاءالله به سرعت باهاش برخورد جدی خواهد شد و این قول را به مردم می دهم که ان شاءالله در آینده بسیار نزدیک شاهد برخورد بسیار جدی با این ناامن کنندگان و متجاوزین به حقوق عامه رو شاهد خواهند بود.

معاون نیروی انسانی ناجا تصریح کرد: این افراد شناسایی هم شدند و اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته است ان شاءالله مردم به زودی نتیجه اش را خواهند دید.
Share/Save/Bookmark