داخلی آرشيو خبر صفحه طوایف سیستان
امتیاز مثبت 
۲
 
جانشین سپاه سلمان عنوان کرد؛
دشمن از افزایش توان دفاعی کشور وحشت دارد/عملیات روانی استراتژی جدید آمریکا در برابر ایران
کد مطلب: ۶۶۱۱۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲
جانشین سپاه سلمان گفت: در حال حاضر استراتژی دشمن در جهت مقابله با جمهوری اسلامی استراتژی پیروزی بدون جنگ است.
دشمن از افزایش توان دفاعی کشور وحشت دارد/عملیات روانی استراتژی جدید آمریکا در برابر ایران
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، یادواره ۲۵ شهید طایفه دهمرده با حضور جانشین سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان، رئیس دانشگاه زابل، فرماندهان سپاه های منطقه سیستان، مسئولان، بزرگان طوایف و اعضای این طایف در شهرستان زابل برگزار شد.

سردار محمد ناظری در این مراسم اظهار داشت: طایفه دهمرده ۲۵ شهید و بیش از چهل جانباز تقدیم انقلاب در جهت حفاظت و حراست و پاسداری از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی تقدیم کرده است.

وی افزود: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر هستیم بهمن سال ۵۷ یادآور پیروزی شیرین و سرنگونی رژیم منحوث پهلوی و حاکمیت مردم و آرمان های انقلاب اسلامی بر این کشور است.

جانشین سپاه سلمان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی از بدو پیروزی تاکنون با انواع دشمنی ها رو به رو بوده است تصریح کرد: هیچ انقلابی در جهان مانند انقلاب اسلامی ایران با این تعداد دشمنان از نظر تنوع و کمیت رو به رو نبوده اما لطف الهی و نقش خوبی که مردم ولایت مدار ایران اسلامی ایفا کرده اند همه این توطئه ها نقش بر آب شده است.

وی ابراز داشت: دشمن از افزایش توان دفاعی و پیشرفت های علمی که بعد از انقلاب در کشور صورت گرفته نگران است و از توسعه عمق استراتژیک جمهوری اسلامی در کشور های منطقه و تبدیل شدن ایران به یک قدرت منطقه ای ناراحت است.

وی بیان داشت: دشمنان در صف و جبهه ی واحدی علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی متحد و منسجم شده اند، امروز آسمان کشور عربستان به روی پرواز ها و خطوط هوایی اسرائیل کاملا گشوده شده است، سعودی ها ملاقات های مستمر و پی در پی با سران منافقین دارند.

ناظری با تاکید بر اینکه دشمنان با هدف ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی در عراق و سوریه گروهک های تروریستی ایجاد می کنند افزود: صهیونیست های با عملیات روانی گسترده ای که راه انداخته اند تلاش می کنند مقامات کاخ سفید و سایر کشور ها را بر علیه نظام جمهوری اسلامی بشورانند.

جانشین فرمانده سپاه سلمان تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی با مربعی شیطانی رو به رو است که در یک ضلع آن نظام سلطه است به رهبری شیطان بزرگ در ضلع دیگر این مربع شوم اسرائیل به نمایندگی از صهیونیسم بین الملل حضور دارد در ضلع سوم ارتجاع منطقه به رهبری عربستان سعودی و در ضلع چهارم این مثلث شیطانی گروه های تروریستی و تکفیری مثل داعش و سازمان منافقین و گروهای ضد انقلاب وجود دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان جرعت نمی کنند به کشوری مثل ایران حمله نظامی کنند ابراز داشت: گزینه نظامی مردود است زیرا بارها توسط آمریکا آزمایش شده است وشکست خورده چرا که شاید آغاز کننده جنگ آن ها باشند اما تعیین زمین و دامنه جنگ و ابعاد جنگ در کنترل آن ها نخواهد بود.

ناظری اظهار داشت: در حال حاضر استراتژی دشمن در جهت مقابله با جمهوری اسلامی استراتژی پیروزی بدون جنگ است می خواهند پیروز شوند به اهدافشان برسند انقلاب را نابود کند اما بدون جنگ لذا تاکتیک هایی را برنامه ریزی کرده اند که اولین آن کاهش توانایی ایران در حوزه تکونولژی نو است.

وی تاکتیک بعدی دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی را تلاش برای کاهش توان دفاعی و موشکی ایران برشمرد و گفت: دشمن سعی دارد از طریق نمایش های رسانه ای و عملیات روانی و همچنین تداوم تحریم های اقتصادی این هدف خود را به انجام برساند و سومین تاکتیک دشمن کاهش توان اقتصادی ایران از طریق تحریم ها و درگیر کردن ایران در پرونده ای امنیتی.

وی عنوان داشت: دشمن با اعمال فشار اقتصادی قصد شکستن مقاومت دولت و ملت ایران و رها کردن آرمان های انقلاب توسط ما را دارد، و دیگر تاکتیک دشمن آسیب پذیر کردن امنیت ایران از طریق آسیب پذیر کردن امنیت هم پیمانان ما در منطقه است.

جانشین سپاه استان سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد نا امنی در داخل از طریق پیاده نظام وطن فروش و خیانت کار و نفوذ در ادارات حساس کشوراز تاکتیک های دشمن برای ضربه زدن به نظام و انقلاب است.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark