داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
گاف رسانه نزدیک به دولت برای تخریب «گاندو»/ وقتی دولتی‌ها فرق سال ۹۸ و ۹۹ را نمی‌دانند!
کد مطلب: ۷۳۳۶۷
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳
یکی از خبرگزاری‌های نزدیک به دولت با اشاره به برنامه «سریالیست» در حالی عنوان می‌کند که «گاندو۱» حتی رتبه ششم را در پربیننده‌های تلویزیون در سال ۹۹ کسب نکرد که جای یادآوری دارد که این سریال در سال ۹۸ پخش شده است.
گاف رسانه نزدیک به دولت برای تخریب «گاندو»/ وقتی دولتی‌ها فرق سال ۹۸ و ۹۹ را نمی‌دانند!

به گزارش اوشیدا به نقل از خبرنگار فرهنگی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ برنامه «سریالیست» شبکه اول سیما با اجرای پدرام کریمی در روزهای نوروزی پخش خود را شروع کرد و با نظرسنجی مردمی قرار بود محبوب ترین سریال تلویزیون در سال 99 را معرفی کند.

در نظرسنجی این برنامه درنهایت سریال «نون خ3» محبوب ترین سریال سال 99 را برای خود کسب کرد؛ در این رقابت مردمی و پس از جمع بندی آرای فینال«نون. خ ۲»، «پایتخت ۶»، «خانه امن»، «بچه مهندس ۳»، «زیر خاکی» و «از سرنوشت» به ترتیب عنوان اول تا ششم سریال‌های برتر و محبوب مردم را کسب کردند.

در این میان، یکی از خبرگزاری های نزدیک به دولت، در گافی رسانه ای با اشاره به این برنامه، عنوان می کند که «سریال گاندو ۱ حتی درنظرسنجی که خودصداوسیما انجام داده جایگاهی در میان برترها ندارد و حتی رتبه ششم را در پربیننده های تلویزیون کسب نکرده است.»

این در حالی است که سریال «گاندو1» به کارگردانی جواد افشار خردادماه سال 98 پخش خود را شروع و در تیرماه همان سال به اتمام رسید و برنامه «سریالیست» در نظرسنجی خود، سریال های سال 99 را بررسی کرده است.

در نظرسنجی های صدا و سیما، همان موقع سریال «گاندو1» با 44 درصد بیننده، از پربیننده ترین سریال های صدا و سیما بین مخاطبان برگزیده شده بود.

از زمانی که پخش سریال «گاندو2» شروع شد، حملات و هجمه های زیادی علیه این سریال آغاز شد و در این میان، ظریف وزیر امور خارجه تا رسانه های حامی دولت تمام قد به میدان آمدند تا این سریال را تخریب کنند.

از دروغ خواندن این سریال توسط وزیر امور خارجه تا توهین سایت حامی دولت به داریوش فرهنگ و این گاف رسانه ای اخیر نیز در قالب همین بازی تخریب تعریف می شود.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark