داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
هیچ تصمیمی برای اکران آنلاین نگرفته‌ایم/ نزدیک به نیم میلیارد فروش داشته‌ایم
کد مطلب: ۷۳۶۴۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۸
امیر بنان، تهیه کننده فیلم سینمایی خورشید، با اعلام اینکه هنوز هیچ تصمیمی مبنی بر اکران آنلاین این فیلم گرفته نشده خبر از فروش نیم میلیاردی «خورشید» در اکران سینماها داد.
هیچ تصمیمی برای اکران آنلاین نگرفته‌ایم/ نزدیک به نیم میلیارد فروش داشته‌ایم

به گزارش اوشیدا ؛ امیر بنان، تهیه کننده فیلم سینمایی «خورشید» در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ درباره وضعیت اکران این فیلم در سینماها گفت: سینمایی «خورشید» به عنوان یکی از گزینه های فیلم های اکران نوروزی، در سینماهای کشور اکران خود را از نوروز شروع کرد و تقریبا ده دوازده روزی هم روی پرده بودیم که با قرمز شدن مجدد کشور و تعطیلی سینماها، عملا این فیلم نیز مانند سایر فیلم های نوروزی، اکران آن متوقف شد تا هفته گذشته که با تغییر گروه بندی سینماها، مجددا اکران خود را شروع کردیم.

تهیه کننده «خورشید» در ادامه با تغییر نکردن فیلم های اکران نوروزی بر پرده سینماها گفت: عملا می شود گفت که فیلم های اکران نوروزی، روزهای اندکی به نمایش درآمدند و از روز پنجم عید نوروز که استقبال مردمی هم بیشتر شد، درست چند روز بعد با نارنجی شدن و سپس قرمز شدن شهرها، ما با تعطیلی چندباره سینماها مواجه شدیم و همین باعث شد تا برای اکران عید فطر، همان فیلم های نوروزی به اکران خود ادامه دهند.

امیر بنان، با اعلام اینکه هنوز هیچ تصمیمی مبنی بر اکران آنلاین فیلم «خورشید» گرفته نشده، افزود: تاکنون نزیدک به 500 میلیون تومان سینمایی «خورشید» با همین استقبال اندک در اکران سینماها فروخته است و طبعا با تبلیغات بیشتر و رفتن به سمت شرایط پایدار کرونایی، فروش فیلم بیشتر از این خواهد بود.

فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی توانست در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه را از آن خود کند و با حضور در بخش رقابتی جشنواره ونیز، برنده جایزه فانوس جادویی این جشنواره شود.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark