داخلی آرشيو يادداشت صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت/
تحقیر آمریکا در عین الاسد با حمله موشکی
کد مطلب: ۷۴۸۴۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۵
موشک‌باران پایگاه آمریکایی عین‌الاسد توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شرایطی رخ داد که از پایان جنگ جهانی دوم تاکنون، هیچ کشوری جرأت رویارویی و حمله مستقیم به پایگاه‌های نظامی ‌آمریکا را نداشته است و این روز یکی از ایام الله فراموش نشدنی تاریخ ایران اسلامی است.
تحقیر آمریکا در عین الاسد با حمله موشکی
به گزارش اوشیدا،یکی از ایام الله فراموش نشدنی تاریخ ایران اسلامی روز در هم کوبیدن عین الاسد با۱۳موشک نقطه زن سپاه که درهمین باره امام خامنه ای فرمودند:این‌که ملتی با چنین قدرت و توان روحی به یک قدرت متکبر و زورگوی عالم سیلی بزند، نشان‌دهنده دست قدرت الهی است، پس این روز بزرگ نیز جزو ایام‌الله است.

درهمین رابطه به چند نکته مهم اشاره می شود که آمریکایی که سالانه بیش از۷۰۰میلیاردلار خرج تسلیحات نظامی می کند راتبدیل به کشور ضعیفی کنی که دروغ های قدرت بلا منازعه اش برملا شود و نشان دهنده قدرت ایران در تولید موشکهای نقطه زن باتکیه بر دانش بومی وغیر قابل رهگیری توسط دشمن که این یکی از مولفه های انقلاب قدرت است.

اقتدار انقلاب اسلامی چرا که بعد از ۹۰سال کشوری در دنیا به اسم ایران به یکی از ابر پایگاههای آمریکا که مرکز فرماندهی وکنترل همه پایگاههای خاورمیانه آمریکابود حمله کند، درشب تشیع سردار دلها وبا منطق انتقام سخت صورت پذیرفت،درعین اطلاعی که به آمریکاییها از حمله قریب الوقوع داده شده بود صورت گرفت.

جالب اینکه انتقال جنازهای آمریکایی با هواپیماهای شینوک به مکانی نامعلوم احتمالا سرزمینهای اشغالی برای پاک کردن شکست مفتضحانه عین الاسد و عبور موشکهای نقطه زن از دهها رینگ پدافندی مدرن ومحو کنترل راداری امریکا که نشان دهنده دانش برتر یاقدرت برترایران است و جرات دادن به دنیا که آمریکا شکننده وقابل شکست است.

جمع کردن بساط حرف های مفت برخی از اعراب مفت خور حاشیه خلیج فارس که هوس لشکر کشی به ایران را داشتند.

نشان دادن ایران قوی ومستقل به جهانیان دنبال رو امریکا وکسانی که قطب نمای حرکتشان آمریکاست واینکه خواب راتا ابداز چشم همه ژنرال های آمریکایی بگیری چون انتقام حاج قاسم هنوز گرفته نشده است.

یادداشت از حجت الاسلام محسن سنجری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ ذوالفقار کرمان و کارشناس رسانه
Share/Save/Bookmark