داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان تشریح کرد؛
جزییات قتل امام جمعه مسجد امام حسین (ع) شهرستان خاش
کد مطلب: ۷۴۷۷۱
تاریخ انتشار:جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵
مهدی شمس آبادی دادستان مرکز سیستان و بلوچستان جزییات قتل امام جمعه اهل سنت مسجد امام حسین (ع) خاش را تشریح کرد.
جزییات قتل امام جمعه مسجد امام حسین (ع) شهرستان خاش
به گزارش اوشیدا، مهدی شمس آبادی دادستان مرکز سیستان و بلوچستان در گفت و گو با #عصرهامون گفت: مولوی عبدالواحد ریگی امام جمعه مسجد امام حسین (ع) شهرستان خاش روز گذشته در مسجد حضور داشت که افراد ناشناس از درب پشتی مسجد وی را صدا کرده و سوار یک خودروی پژو بدون پلاک می‌کنند.
 
وی افزود: بعد اطلاع از ربوده شدن مولوی عبدالواحد با دستور دادستان شهرستان برای تحقیق روی پرونده بازپرس تعیین شده بود و تمام نیروها برای پیدا کردن مولوی عبدالواحد و شناسایی آدم ربایان مامور شده بودند که متاسفانه به نظر می‌رسد متهمان بعد از ربایش اقدام به قتل مولوی عبدالواحد کرده‌اند.

شمس آبادی تصریح کرد: امروز جسد مولوی عبدالواحد در یکی از جاده‌های فرعی شهرستان خاش در حالی که ۳ گلوله به وی شلیک شده بود که گلوله‌ها از ناحیه سر خارج شده است، کشف شد.
 
وی با اشاره به اینکه بازپرس ویژه قتل در محل حاضر و پرونده قضایی در مورد این موضوع تشکیل شده است اظهار کرد: پلیس آگاهی نیز در حال بررسی موضوع برای شناسایی عوامل این حادثه است.
 
دادستان مرکز استان خاطر نشان کرد: این مولوی از افرادی بود که در راستای صلح و سازش و دعوت مردم به آرامش نقش موثری داشته است.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark