داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
رییس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان:
برگزاری مسابقه نقاشی ویژه دانش آموزان
کد مطلب: ۷۴۸۶۵
تاریخ انتشار:شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹
رییس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان از برگزاری مسابقه نقاشی ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه در سومین پویش مردمی کودکان سایبری خبر داد.
برگزاری مسابقه نقاشی ویژه دانش آموزان
به گزارش اوشیدا، سرهنگ حسن کیخا رییس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در تشریح  خبر برگزاری مسابقه نقاشی، بیان کرد: در راستای برگزاری سومین پویش مردمی کودکان سایبری مقرر است مسابقه نقاشی ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه در بستر برنامه شاد برگزار گردد.

این مقام انتظامی افزود: دانش آموزان عزیز می توانند آثار خلاقانه و مرتبط خود را با محوریت موضوعات زیر ارسال نمایند: خطرات بازی های رایانه ای بر سلامت جسمی و روحی دانش آموزان، قلدری سایبری ( ایجاد مزاحمت و شوخی های گروه های همسال برای یکدیگر) ،خطر اعتماد به افراد غریبه در شبکه های اجتماعی، زندگی در دنیای هوشمند، فوائد استفاده صحیح از فضای مجازی و راهنمایی و مشورت با والدین درخصوص چالش های فضای مجازی.

رییس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان، ضمن تاکید بر اهمیت ابتکار در نقاشی ها بیان داشت: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را از طریق ربات نقاشی سایبری در برنامه شاد به نشانی @Cyber_painting_bot ارسال کنند تا پس از بررسی با نام فرد ارسال کننده در کانال پلیس فتا منتشر گردد.

سرهنگ حسن ‌کیخا خاطر نشان کرد: مهلت ارسال نقاشی ها تا ۲۹ دی ماه سال جاری بوده و به آثار برتر جوایز ارزنده و نفیسی اعطا خواهد شد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark