داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۱
 
در گفت و گو با عصرهامون مطرح شد؛
خبر داغ زمستانی نماینده مجلس برای مردم/ اختصاص ۲ کوپن نفت جدید به سیستانی ها
کد مطلب: ۷۴۸۳۰
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲
حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس گفت : با پیگیری های انجام شده در روزهای آینده دو کوپن جدید برای تامین سهمیه نفت به شهروندان سیستانی اختصاص پیدا خواهد کرد.
خبر داغ زمستانی نماینده مجلس برای مردم/ اختصاص ۲ کوپن نفت جدید به سیستانی ها
 به گزارش اوشیدا به نقل از  عصرهامون، با شروع فصل زمستان دغدغه تامین نفت سفید که یکی از مشکلات هر ساله مردم شمال سیستان و بلوچستان است در زمستان امسال نیز دوباره خود نمایی می کند.
 
با توجه به اینکه عملیات گاز رسانی از ۱۷ سال قبل در سیستان و بلوچستان آغاز شده است اما هنوز گاز به تمام نقاط شهری و روستایی این استان نرسیده است و همچنان مردم برای در امان ماندن از سرمای هوا در زمستان مجبور به استفاده
روابط عمومی شرکت نفت: تا زمانی که ۹۶ درصد سهمیه نفت از سوی شهروندان جذب نشود کالابرگ جدید اعلام نخواهد شد و همان قبلی مجدد تمدید اعتبار خواهد شد.
از نفت سفید هستند که تامین و توزیع آن نیز مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده است.
 
با همه این مشکلات هم برای تامین نفت سفید در زمستان تنها یک کالابرگ آن هم در ۱۶ آبان ماه اعلام شده بود تا کنون با گذشت نزدیک به دوماه هنوز از سوی شرکت نفت کالابرگ جدیدی اعلام نشده است.
 
مسئولین دست اندرکار می گویند تا زمانی که ۹۶ درصد سهمیه نفت از سوی شهروندان جذب نشود کالابرگ جدید اعلام نخواهد شد و همان قبلی مجدد تمدید اعتبار خواهد شد.
 
این گفته ها در حالی است که برخی از شهروندان در شمال استان علت اینکه تا کنون جذب سهمیه نفت از سوی شهروندان کامل نشده است را عدم توزیع نا مناسب شعبات نفت در سطح شهر عنوان می کنند.
 
در روزهای آتی علاوه بردریافت سهمیه کوپن فعلی دو کوپن جدید نیز برای تامین سوخت زمستانی به شهروندان اختصاص پیدا کند.

حبیب الله دهمرده نماینده مردم شمال سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه مشکلات تامین سوخت در این منطقه باعث بروز مشکلات فراوان برای شهروندان شده است از اختصاص دو کوپن نفت سفید ویژه شهروندان سیستان خبر داد و بیان کرد: در جلسه ای که با وزیر نفت و معاون وزیر داشتم گلایه های مردم را در تامین نفت سفید عنوان که مقرر شد در روزهای آتی علاوه بردریافت سهمیه کوپن فعلی دو کوپن جدید نیز برای تامین سوخت زمستانی به شهروندان اختصاص پیدا کند.
 
وی افزود: تا تحقق کامل این مطالبه مردم این موضوع را به جد از وزیر نفت پیگیری خواهم کرد زیرا رفع مشکلات شهروندان یکی از دغدغه های ما به عنوان نماینده مردم است.
 
انتهای پیام/س
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark