داخلی آرشيو گفتگو صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار هامون خبر داد:
افتتاح ۳۰۰ طرح در مناسبت دهه فجر در شهرستان هامون
کد مطلب: ۷۵۹۶۶
تاریخ انتشار:جمعه ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۴۹
فرماندار هامون گفت: ۳۰۰ طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف در شهرستان هامون به مناسبت دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رسید.
افتتاح ۳۰۰ طرح در مناسبت دهه فجر در شهرستان هامون
محمد حاجی حسینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اوشیدا با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و ۴۵ مین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیان کرد: ما در ۴۵ سال نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت‌های زیادی در بخش‌های مختلف داشته ایم از جمله؛ بخش‌های توسعه زیرساخت‌ها، حوزه‌های فرهنگی، ورزشی، آموزش، بهداشت درمان، علم و فناوری، مسائل دانش‌بنیان هسته‌ای، ماهواره و ابعاد مختلف حوزه دانش‌آموزی، دانشجویی و توسعه مراکز همهٔ اینها قسمتی از اقدامات نظام جمهوری اسلامی است.

حاجی حسینی تأکید کرد؛ به مناسبت دهه مبارک فجر۳۰۰ طرح و پروژه وطرح برنامه و بحث‌های اشتغالی در بحث‌های مختلف با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان در دهه فجر پیش‌بینی کرده و توسط مجمع مختلف اداری ما اعلام شده تعدادی از آنها کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری رسیده و تعدادی از آنها در مرحلهٔ عملیاتی‌شدن است.

وی افزود: از جمله پروژه‌هایی که درشهرستان هامون مورد بهره‌برداری مردم قرار گرفت؛ بحث اشتغال آفرینی در بخش‌های مختلف کشاورزی، شیلات هرچند که ما خشکسالی داریم؛ اما توسط چاهک‌ها و بخش‌های مختلف کارهایی صورت می‌گیرد در حوزه مسائل راهداری وجاده ای، حوزه دهیاری‌ها، بهداشت درمان، خانه‌های بهداشت، مسکن و مددجویان و در ابعاد مختلف پیش‌بینی‌شده که انجام می‌شود.

حاجی حسینی تصریح کرد: برای ما هم حوزه زیر ساخت مدنظر است هم حوزه اشتغال، در حوزه‌های دیگر نیز طی ابلاغیه مجموعه دولت سیزدهم ما بیشتر آنها را برنامه‌ریزی کرده‌ایم و توسط دستگاه‌ها در ابعاد مختلف منتقل می‌شود و ما به‌گونه‌ای این برنامه‌ها را برنامه‌ریزی کرده‌ایم که فقط مختص به دهه فجر نباشد و با حضور مقامات استانی در سطح شهرستان انجام خواهد شد.

فرماندار شهرستان هامون تأکید کرد: راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن در دونقطه در شهر محمدآباد و شهرعلی اکبر برگزار خواهد شد از مردم غیور و ولایت‌مدار شهرستان هامون دعوت می‌کنم که در این راهپیمایی عظیم شرکت کنند و باتوجه‌به اینکه ما در ۱۱ اسفند امسال انتخابات نمایندگان و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را داریم این راهپیمایی منتهی به مشارکت جدی مردم در انتخابات شود.
Share/Save/Bookmark