داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هامون خبر داد:
قطع سوخت ۶ دستگاه سنگین در هامون
کد مطلب: ۷۵۹۱۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۴
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هامون از تشکیل پرونده تخلف قاچاق سوخت برای یک واحد صنفی، قطع سوخت ۶ دستگاه سنگین و کاهش سوخت تعدادی از واحدهای صنفی و صنعتی در راستای نظارت بر عملکرد و میزان مصرف سوخت خبر داد.
قطع سوخت ۶ دستگاه سنگین در هامون
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، رضا شهری از قطع سوخت ۶ دستگاه سنگین در هامون خبر داد و گفت: در راستای حمایت از حقوق مردم نظارت مستمر کارشناسان و بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت بر عملکرد واحدهای صنفی و صنعتی در سطح هامون در قالب گشت‌های نظارتی مستقل و همچنین مشترک با دستگاه‌های اجرایی ذیربط انجام می‌شود.

وی افزود: در جریان نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی و صنعتی یک واحد صنفی به علت کم کاری و محرز شدن تخلف قاچاق سوخت شناسایی شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هامون ادامه داد: برای واحد صنفی مذکور پرونده تخلف به ارزش ۲۲۰ میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی اظهار کرد: در ادامه بازرسی‌های انجام شده سوخت ۶ دستگاه سنگین و واحد صنفی قطع و همچنین سوخت تعدادی از واحد صنفی و صنعتی به علت کم کاری کاهش یافت.

شهری از مردم در خواست کرد تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی و اقتصادی از جمله گرانفروشی و احتکار مراتب را جهت رسیدگی از طریق تماس با سامانه مرکز جامع مدیریت پاسخگویی صمت به شماره ۱۲۴ گزارش کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark