داخلی آرشيو گفتگو صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس اداره صمت شهرستان نیمروز خبر داد:
برخورد با شعبه توزیع سوخت با تخلف قاچاق در نیمروز
کد مطلب: ۷۵۹۳۰
تاریخ انتشار:جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۵۷
رئیس اداره صمت شهرستان نیمروز از کشف ۸۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از شعب توزیع نفت سفید و نفت گاز و تشکیل پرونده باارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای این شعبه توزیع سوخت خبر داد .
برخورد با شعبه توزیع سوخت با تخلف قاچاق در نیمروز
 احمد میش‌مست در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه خبری اوشیدا بیان کرد: در پی نارضایتی مردمی مبنی بر عدم توزیع مناسب نفت سفید و نفت گاز در یکی از شعب توزیع سوخت در سطح شهرستان نیمروز، با برنامه‌ریزی اداره صمت، یازدهم بهمن‌ماه، گشت مشترک نظارتی با حضور بازرسان اداره صمت شهرستان نیمروز، نمایندگان فرمانداری، شرکت نفت و تعزیرات حکومتی انجام پذیرفت که در همین ارتباط در شعبه توزیع سوخت ۸۱ هزار لیتر نفت سفید و نفت گاز قاچاق، کشف گردید.

میش مست افزود: بازرسان صمت شهرستان نیمروز برای شعبه نفت مذکور پرونده تخلف به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات ارسال نمودند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بازرسی‌ها در این زمینه کماکان ادامه خواهد داشت و مردم شریف شهرستان نیمروز در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار و.... مراتب را جهت رسیدگی از طریق تماس با سامانه ارتباط مردمی صمت به شماره ۱۲۴ گزارش نمایند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark