داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۴
 
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان‌و‌بلوچستان:
دختران زابل قهرمان مینی فوتبال جام پرچم در سیستان‌و‌بلوچستان شدند
کد مطلب: ۷۴۸۴۴
تاریخ انتشار:شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲
ادهم کرد گفت: دختران زابل قهرمان بزرگترین رویداد مینی فوتبال روستایی و عشایری جام پرچم در سیستان‌و‌بلوچستان شدند.
دختران زابل قهرمان مینی فوتبال جام پرچم در سیستان‌و‌بلوچستان شدند
به گزارش اوشیدا، ادهم کرد، مدیرکل ورزش و جوانان سیستان‌و‌بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: رقابت‌های مینی فوتبال روستایی و عشایری جام پرچم در سیستان‌و‌بلوچستان در بخش بانوان با قهرمانی دختران خوش تکنیک زابل به خط پایان رسید.

وی افزود: این رقابت ها با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار دختر و پسر روستایی و عشایری در قالب ۹۰۰ تیم از شمال تا جنوب سیستان‌و‌بلوچستان با هم به رقابت پرداختند که در بخش بانوان ۶ تیم به مرحله نهایی صعود کرده و در شهرستان زاهدان با یکدیگر پیکار کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: در فینال بزرگترین رویداد مینی فوتبال روستایی و عشایری جام پرچم در بخش بانوان، دو تیم قدرتمند روستای حیدرآباد زابل و روستای کوشک علیا هامون رو در رو هم قرار گرفته و در بازی جذاب و دیدنی، این دختران فوتبال بلد روستای گت زابل بودند که بر سکوی قهرمانی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: ورزشکاران مستعد شهرستان هامون به نایب قهرمانی بسنده کردند.

کرد گفت: تیم دختران روستای محمد آباد بزی شهرستان مرزی میرجاوه مقام سوم و دختران ناهوک سراوان کاپ اخلاق را از آن خود کردند.

وی خاطرنشان کرد: دختران فوتبالیست نخبه و با انگیزه روستای گت شهرستان زابل با این قهرمانی جواز حضور در رقابت‌های مینی فوتبال روستایی و عشایری جام پرچم کشور را کسب کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: در بخش آقایان نیز پسران مرزدار شهرستان میرجاوه نماینده سیستان و بلوچستان در رقابت‌های مینی فوتبال روستایی و عشایری جام پرچم قهرمانی کشور خواهند بود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark