داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
قوچان نژاد: از مربی‌ام انتقام گرفتم/ بازگشت به ایران؟ غیرممکن نیست
کد مطلب: ۷۲۹۰۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
مهاجم ایرانی تیم زووله هلند گفت: در گذشته چند بار با سرمربی در مورد فوتبال بحث کرده ام و باید بگویم با هم کنار نمی آییم و خوشحالم به نوعی انتقام ورزشی گرفتم.
قوچان نژاد: از مربی‌ام انتقام گرفتم/ بازگشت به ایران؟ غیرممکن نیست

به گزارش اوشیدا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ درخشش رضا قوچان نژاد در رقابت‌های این هفته اردویژه و هت تریک رویایی او برای زووله در بازی برابر ویلم بار دیگر نام ستاره ایرانی را بر سر زبانها انداخت. گوچی در حالی که تیمش یک بر صفر عقب بود بعد از ورود به میدان در 12 دقیقه 3 بار برای تیمش گلزنی کرد تا تریخ ساز شود. این برای بار دوم بود که گوچی در یک بازی پس از تعویض هت تریک می کرد و از همین رو نام خود را در لیگ هلند به تاریخ پیوند زد.

درخشش رضا در حالی اتفاق افتاد که او در زووله بازیکن اصلی نیست و سرمربی این تیم هلندی چندان به او اعتقادی ندارد.

گوچی درباره این بازی و هت تریکش اظهار داشت: بازی با ویلم بازی سختی بود. خدا رو شکر بعد از ورود به میدان توانستم در 12 دقیقه هت تریک کنم. تنها بازیکنی هستم که در فوتبال هلند بعد از ورود به میدان به عنوان بازیکن ذخیره دوبارهت تریک کرده ام.

او درباره اینکه چرا در زووله فیکس نیست و کمتر به میدان می رود، گفت: خب، دلایلی اتفاق افتاده که من کمتر برای زوله بازی کنم و همیشه بحث جدایی ام از این تیم مطرح بوده است. متاسفانه در گذشته چند بار با سرمربی در مورد فوتبال بحث کرده ام و باید بگویم با هم کنار نمی آییم. خب این در فوتبال طبیعی است. برخی با این دیدگاه سرمربی کنار می آیند و بعضی هم مثل من نه. اما من یک بازیکن حرفه ای هستم. تحت هر شرایطی چه بازی کنم و چه بازی نکنم سعی می کنم تمرین را به بهترین نحو داشته باشم و هر موقع به زمین می روم برای تیم مفید باشم. خوشحالم که در بازی اخیر در 12 دقیقه 3 بار برای تیم گل زدم. بازی را 3-1 بردیم و حس خوبی داشتم چرا که به نوعی انتقام ورزشی گرفتم و این حس خیلی خوبی بود.

با توجه به این اینکه گوچی در زووله بازیکن اصلی و فیکس نیست و سرمربی چندان به او اعتقادی ندارد، قصد جدایی را از باشگاهش دارد. او در این باره گفت: با این اتفاق شاید باشگاه زووله به من اجازه جدایی ندهد. بعد از هت تریک در بازی با ویلم رسانه های هلندی هم به این موضوع اشاره کردند. قرارداد من تا پایان فصل جاری است. با این بازی کمی شرایط جدایی ام از تیم سخت شده است.

آیا در صورت جدایی احتمالی گوچی از زووله او را در لیگ برتر ایران خواهیم دید؟ رضا در این باره می گوید: همیشه ابتدای فصل و یا در تعطیلات زمستانی بحث حضور من در تیم های ایرانی مطرح می شود. اما راستش را بخواهید من با تیم زووله قرارداد دارم و طبیعتا تا پایان قراردادم نمی توانم به حضور در تیم دیگری فکر کنم اما بعد از اتمام قراردادم حضور در تیم های ایرانی می تواند یک آپشن برای من باشد. الان نمی توانم بگویم امکان ندارد به ایران برگردم یا صد در صد به ایران می آیم. ابتدا باید منتظر باشم و قراردادم تمام شود و بعد در مورد آینده تصمیم گیری کنم. خدا بزرگ است.

نمی شود با قوچان نژاد صحبت کرد و از او درباره تیم ملی نپرسید. او در این باره گفت: با اینکه چند سالی است برای تیم ملی بازی نمی کنم اما هیچ فاصله ای بین من و تماشاگران ایجاد نشده است. الان دیگر عضو تیم ملی نیستم و کمتر به ایران می آیم اما هیچ وقت خاطرات خوبی که در تیم ملی داشته ام را فراموش نمی کنم و محبت هایی که طرفداران تیم ملی به من داشته اند. من از همه مردم تشکر می کنم.

او که با برنامه سلام صبح بخیر صحبت می کرد، ادامه داد: هیچ وقت خودم گل های خودم را نگاه نمی کنم اما مردم در فضای مجازی به من لطف دارند و من را تگ می کنند و گل هایم را برایم می فرستند. به خصوص گل به کره جنوبی – امارات – عراق و ... دیدن این گل ها حس خوبی به من می دهد و من از مردم به خاطر این ابراز محبت تشکر می کنم.

وی افزود: مشخص است دلم برای تیم ملی تنگ شده است. خاطرات خوبی در تیم ملی داشتم. به خصوص در سال های اول که رفاقت بین بازیکنان زیاد بود. دلم برای لحظه های خوبی که با هم شکل دادیم و خاطرات خوبی که ساختیم تنگ شده است. خوشحالم که این لحظه ها و این خاطرات خوب را در زندگی تجربه کردم.

وی اشاره دوباره ای هم به خداحافظ ناگهانی اش از تیم ملی داشت:  بعد از بازگشت از جام جهانی و برای جام ملت ها با تعدادی از دوستان در فدراسیون فوتبال صحبت کردم. خب بعد از جام جهانی تصمیم گرفته بودم از تیم ملی خداحافظی کنم و این تصمیم سختی بود و می خواستم بیشتر روی فوتبال باشگاهی متمرکز شوم. من همیشه افتخار می کردم که برای تیم ملی بازی می کردم اما تصمیمم بعد از جام جهانی خداحافظی از تیم ملی بود.

و نظر قوچان نژاد درباره شرایط فعلی تیم ملی در مسیر صعود به جام جهانی: واقعیت این است که وضعیت تیم ملی خوب نیست با اینکه اطراف تیم ملی در سال های اخیر شلوغ بوده است. امیدوارم در ادامه مسیر بچه ها بتوانند نتایج خوبی بگیرند و در نهایت به جام جهانی صعود کنند. هیچ چیز شیرین تر از صعود به جام جهانی نیست. بازی های باقی مانده را ببریم می توانیم به جام جهانی صعود کنیم.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark