داخلی آرشيو گفتگو صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خبر داد:
دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع مشکلات سیستان و بلوچستان
کد مطلب: ۷۴۹۱۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلات پیش‌آمده در تأمین انرژی در سیستان و بلوچستان رئیس‌جمهور به معاون اول مأموریت داد تا با فوریت این مشکل را پیگیری کند.
دستور ویژه رئیس جمهور برای رفع مشکلات سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، محمد سرگزی در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، بیان کرد: در حاشیه مراسم ارائه لایحه بودجه ۱۴۰۲ توسط رئیس‌جمهور به مجلس، مشکلات تأمین انرژی و خسارت‌های که طوفان و یخ‌بندان به مردم استان وارد کرد را به رئیس‌جمهور ارائه کردم.

وی افزود: دراین‌رابطه رئیس‌جمهور به قید فوریت معاون اول خود را مأمور رسیدگی به مشکل تأمین انرژی در سیستان و بلوچستان کرد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد در جلسه ای با معاون اول رئیس جمهور مشکلات تامین انرژی در استان بررسی که نتیجه آن را از طریق رسانه‌ها به سمع و نظر مردم استان خواهیم رساند.

وی در پایان با ابراز گلایه از گزارش غیرصحیح برخی مسئولان استانی گفت: متأسفانه در خصوص مشکلات تأمین سوخت در استان برخی مسئولان ارشد استان به رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور بیان کردند در تأمین سوخت، به‌خصوص نفت سفید و گاز مایع هیچ مشکلی در استان نداریم، این در حالی است که باتوجه‌به موج سرما و یخ‌بندان در استان متأسفانه میزان کمی از کالابرگ جدید نفت سفید در برخی از نقاط استان بین مردم توزیع شده است.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark