داخلی آرشيو گزارش صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
حمله موشکی سپاه سیلی محکمی به ابرقدرت‌های جهان بود
کد مطلب: ۷۶۱۳۴
تاریخ انتشار:جمعه ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۴
امام جمعه شهر بنجار گفت: عملیات پهپادی و موشکی سپاه سیلی محکمی به همه ابرقدرت‌های جهان و یکی از صفحات غرورآفرین مقتدرانه کشور بود.
حمله موشکی سپاه سیلی محکمی به ابرقدرت‌های جهان بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدرعلی راشکی در خطبه‌های این هفته نماز پس از سفارش به تقوای الهی بیان کرد: در هفته گذشته شاهد تحقق وعده صادق بودیم که این عملیات بعد از مدت‌ها به‌صورت مستقیم از خاک ایران به سمت سرزمین‌های اشغالی به‌صورت مستقیم انجام گرفت و این عملیات در نوع خود بزرگ‌ترین عملیات پهپادی و موشکی کل تاریخ لقب گرفته سیلی محکمی بود بر همه ابرقدرت‌های جهانی و این عملیات یکی از صفحات غرورآفرین برای ملت شریف ایران رقم خورد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین راشکی افزود: رژیم منحوس زمانی که کنسولگری ایران را مورد هدف قرار داد هرگز تصور نمی‌کرد جمهوری اسلامی این عملیات بزرگ را از خاک خودش انجام دهد که البته آبروی این رژیم در چشم جهانیان رفت و این حجم از عملیات برای اینان قابل‌باور نبود.

وی ادامه داد: بر اساس گفته‌های فرماندهان سپاه این عملیات قسمت کمی از قدرت موشکی ایران بود و با اینکه ایران می‌توانست بسیاری از زیرساخت‌های نظامی و اقتصادی را از بین ببرد؛ اما ایران به دنبال این نبود و به دنبال این بود که قدرت نظامی خودش را به رخ آمریکا و اسرائیل و سایر دشمنان بکشد.

وی تأکید کرد: متأسفانه بعد از اجرای عملیات عده‌ای از پیاده‌نظام دشمن این عملیات بزرگ و غرورآفرین را یک عملیات کوچک و شکست‌خورده قلمداد می‌نمودند؛ ولی کسانی که باید می‌فهمیدند متوجه شدند و عده‌ای دنبال فضاسازی در فضای ولنگار مجازی بودند و این عملیات را می‌خواستند تحت شعاع قرار دهند که البته غربی‌ها اعتراف کردند که جمهوری اسلامی ایران چه قدرت بازدارندگی عظیمی دارد.

وی ادامه داد: آنان فهمیدند که قدرت موشکی ایران بسیار قابل‌احترام است و من‌بعد هر کشوری در هر جایی مواضع و منافع کشورمان را تهدید کند از طرف جمهوری اسلامی سیلی سختی خواهد خورد تقدیر و تشکر می‌کنیم از همه عزیزانی که باعث این غرور و عزت و عظمت ملت شریف ایران شدند و ۲ اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران در سال ۱۳۵۸ است و این روز را همه سبزپوشان سپاه تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

امام‌جمعه شهر بنجار در ادامه افزود: نمازجمعه طبق فرمایش مقام معظم رهبری پایگاه فرهنگی شهر است محلی است برای تبیین و جهاد تبیین و روشنگری بسیاری از مسائل سیاسی محلی برای بیان مطالبه‌های به حق مردم است نمازجمعه از جنس مردم است دارای تقدس بسیار زیادی است و متأسفانه در فضای مجازی منطقه هستند کسانی که هفته‌ای است عده‌ای علیه بعضی از ائمه جمعه سیستان تهمت‌های زیادی را می‌زنند که هیچ دلیل و مدرکی هم ندارند حرف‌هایی هم زده شده که می‌خواهند صدای مردم خاموش شود و جایگاه امامت جمعه را می‌خواهند تضعیف نمایند باید مراقبت کنیم و هوشیار باشیم البته ائمه جمعه نمی‌گذارند این جایگاه فرهنگی سیاسی و مذهبی خدشه‌دار شود.

وی ادامه داد: اولین خواسته ما از مردم این است که تا می‌توانند اجازه ندهند این جایگاه تضعیف گردد دوماً از دستگاه‌های قضایی و اطلاعاتی این درخواست را داریم به کسانی که تهمت‌زنی می‌کنند پیگیری کنند و این افراد را طبق قانون به آنان برخورد شود.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark