داخلی آرشيو گزارش صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام‌جمعه زهک:
عملیات وعده صادق نشان اقتدار ایران بود
کد مطلب: ۷۶۱۲۹
تاریخ انتشار:جمعه ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۴۶
امام‌جمعه زهک گفت: خطیب نمازجمعه زهک گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی با عملیات وعده صادق در دنیا نشان داد ما اقتدار داریم.
عملیات وعده صادق نشان اقتدار ایران بود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجید پوران‌دخت امام‌جمعه معزز شهرستان زهک بیان کرد: هر کسی اطاعات از او و رسول خدا کند امتیاز ویژه دارد آن هم این است که او همراه انبیا، صدیقین، صالحین و شهدا است، پیامبر فرمود خاتم‌الانبیا من هستم، صدیق علی، شهدا عمویم و صالحین دخترم فاطمه و حسن، حسین هستند، عزیزان ۱۵ شوال شهادت حضرت حمزه است شخصیتی است که در تاریخ مظلوم شناخته شده و کسی است که در صدر اسلام حامی تمام برای پیغمبر خدا بودند؛ اما دشمنان دین و پیغمبر خدا نخواستند از ایشان گفته شود و فضیلت سوزی کردند درواقع بعضی از آیات قرآن به عظمت حضرت حمزه علیه‌السلام گفته شده است.

وی افزود: باتوجه‌به مناسبت‌های در پیشرو داریم شنبه سالروز شهادت شهید ابراهیم هادی است و یکشنبه دوم اردیبهشت‌ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران و این روز را به تمام سبزپوشان اسلام تبریک و عرض خداقوت دارم امام بزرگوار دررابطه‌با سپاه فرمودند شما پرچم‌داران عزت مسلمین و سپر حوادث این کشور هستید، سپاه از بین مردم و در بین مردم در همهٔ عرصه‌ها تلاش می‌کند آنجایی که دفاع از وطن و میهن باشد حتی از فاصله دور با صهیونیستی‌ها، استکبار و... و هرجایی که نیاز باشد برای مردم اگر سیل، زلزله اتفاق افتاده باشد و کرونا باشد آمدند با کمک‌های جهادی و مؤمنانه در کنار مردم بودند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین پوراندخت تصریح کرد: سپاه مظهر اقتدار میدانی است و این را طی چند مرحله دید و آخرین وعده صادق بود و امروز الحمدلله در دنیا اقتدار داریم اقتدار سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... چون میدان داشتیم و اقتدار نظامی پیدا کردیم در تمام عرصه‌ها مقتدر شدیم و اصالت و تمدن ما در قدرت نظام و انتظامی ماست و در این قسمت کارنامه درخشان دارند و این را دنیا می‌گوید و با شهادت و جان‌فشانی شهدای ما و درایت و سیاست امامین انقلاب امروز کشور ایران سیلی‌زن کشورهای صهیونیستی است و ما قدردان هستیم.

امام‌جمعه زهک خاطرنشان کرد: باتوجه‌به حماقت بزرگی که اسرائیل انجام داد و ساختمان سفارت کنسولگری ایران در دمشق مورد حمله قرارداد رهبر عزیزمان فرمودند؛ باید تنبیه شوند و پشیمانشان خواهیم کرد از اقدامشان، این عملیات که تحت عنوان وعده صادق و رمز یا رسول‌الله انجام شد حاوی یک پیام مهم است؛ جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی امت اسلامی در سراسر جهان رژیم صهیونیستی را مورد هدف قرارداد.

پوراندخت در ادامه عنوان کرد: چند ویژگی این حمله وعده صادق داشت اول اینکه؛ برای نخستین‌بار در داخل خاک ایران مورد هدف قرارداد، بزرگ‌ترین عملیات ترکیبی هم استفاده از پهپاد و هم استفاده از موشک بالستیک کروز که هزاران کیلومتر طی شد، از عامل انسانی استفاده نشد و زمینی انجام نشد، اعلام رسمی شد؛ یعنی از عنصر غافل‌گیری استفاده نکرد و در این عملیات اگر انجام نمی‌شد دشمنان تفکر خود را داشت اما نیاز بود انجام شود و صهیونیست‌ها شکست ماهیتی خوردند در این عملیات که مستقل انجام شد و نتیجه الحمدلله گرفتیم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark