داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
مواظب هذیان‌گویی موشک‌های رسانه‌ای باشیم
کد مطلب: ۷۶۱۶۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۴۲
س از ناکامی دشمنان انقلاب در براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران، تخریب و تخطئه نهادهای انقلابی از جمله سپاه پاسداران که وظیفه حراست و حفاظت از آرمانهای این نظام مقدس را بر عهده دارد، در دستور کار رسانه های بیگانه قرار گرفته است.
مواظب هذیان‌گویی موشک‌های رسانه‌ای باشیم
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن سنجری، مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان در یادداشتی به اوشیدا نوشت: اکنون که چند روز است از عملیات غرورآفرین سپاه علیه پایگاههای مهم صهیونیستی که به مثابه شیشه عمر آنها بوده وبدجوری شکافهای عمیقی برداشته آنها سعی کردند با چند عملیات مرهمی برزخم بزرگ وعده صادق بگذارند اول اینکه گفتند ۹۹درصد موشک‌های شلیک شده هرگزاصابت نکرده است.

دوم اینکه ادعا کردند موشک‌ها به بیابان‌های نقب خورده و با تصاویر جعلی گفتند این موشکهای شما که سرگردان در بیابانها افتاده وهیچ ضربه ای به نواتیم وارد نکرده. سوم ادعا کردند ایران سایت دیمونا را زده و رسماً وارد جنگ هسته ای شده که مسئولین ایران هدف وعده صادق را صرفاً تنبیهی در جهت انتقام پرواز f۳۵ که در ۱۳فروردین وشهادت مستشاران جمهوری اسلامی که کنسول‌گری ایران را در دمشق موردهدف قرار داده بوده است.

چهارم از صبح جمعه۳۱فروردین ادعا کردند که یکی از سایت های هسته ای در اصفهان را مورد هدف قرار دادیم.
این ادعاها صرفاً دراین ۷گزینه خلاصه می شود تخلیه فضای روانی در سطح سرزمینهای اشغالی بازگرداندن آبروی رفته در طوفان الاقصی ووعده صادق
معطوف کردن جهان به حمله متقابل وعدم ضعف رژیم در پاسخگویی که می تواند هدفدار مقابله به مثل کند. برهم زدن نظم نوینی که خیلی معترف به محوریت انقلاب اسلامی ایران بهد از وعده صادق شدند.
ایجاد دوقطبی های کاذب مثل جنگ وصلح،معیشت موشک،و...درسطح ایران اسلامی،تا ارزش واعتبار کار را پایین ومردم را در مقابله با رژیم صهیونیستی متقاعد به عدم پاسخ دهی در صورت حمله احتمالی کنند.
همراه سازی سازمانهای فرمایشی مثل ملل،شورای امنیت،وبرخی کشورهای منطقه در جهت معرفی ایران به متجاوز جنگی وتجاوز به حریم هوایی چند کشور .
اما راهبرد ایران کفایت تنبیه رژیم باعملیات وعده صادق درصورت تجاوز به هرنقطه از ایران براساس دفاع مشروع حتماً قوی تر از وعده صادق پاسخ خواهد داد.
واینکه هرگز با هوا فرستادن اسباب بازی های بچگانه قاعده بازی پایانی را نمی توانند تغییر دهند آنهم غلطی از آنها سر بزند جمهوری اسلامی تلاویو وحیفا را باخاک یکسان خواهد کرد.این در منطق ماکه برگرفته از منطق قران است قطعی وحتمی است.
اصلاً مهم نیست چند موشک،چند پهپاد،چند موشک کروز وهایپر سونیک به نواتیم،ونقاط دیگر خورده که البته هم خورده وهم مهم بوده
امامسئله مهم تر جرات اقدام بوده، که سنگین تر از نتیجه عملیات وتلفات وخسارات می باشد.🔰
اینکه بتوانی بیش از ۷لایه حفاظتی صدها سامانه الکترونیکی،سامانه های دفاعی مثل گنبد آهنین را عبور بدهی وحتی به خود سامانه ها ضربه وارد کنی خیلی اهمیت دارد.
اینکه بتوانی نواتیم عالی ترین،پرحفاظ ترین پایگاه از بعد جنگالی، مدرنترین،مجهزترین پایگاه اسکادران پروازی آموزش خلبانی هواپیماهای f۳۵ که مهمترین هواپیمای جنگی روز دنیا می باشد مرکز پشتیبانی هوایی، مرکزناوبری، مرکز جاسوسی،اطلاعاتی،و چشم نظامی آمریکا را در یک اقدام از پیش اعلام شده در یک کریدر هماهنگ هدفگیری کنی در عرصه دفاع،تهاجم،افند وپدافند در دنیا بی نظیر است حتی برای آمریکای پرادعا در حوزه جنگ های هوایی،دریایی،و زمینی،

اینکه هم بزنی و هم مرکز غیر نظامی در فاصله بیش از ۱۲۰۰کیلومتری را نقطه زنی بدون واسط،وکمک ناوبری از کشورهای دیگر حتی هم پیمان یک شاهکار نظامی است که از ایران وایرانی برمی‌آید.

به پایگاه نواتیم به گفته المیادین حداقل ۱۵موشک اصابت کرده وهمکنون غیر عملیاتی شده.
اینکه عملیات سنگین پهپادی که در تاریخ پهپادی دنیا بی نظیر باشد تازه بعد از آن اعلام کنی هدف ما پایگاهی است که از آنجا کنسولگری ما را در سوریه که جز خاک مابوده راهدف قرار دادیم که اگر می خواستیم مقابل به مثل کنیم تلفات شما در شهرهای اشغالی را باید با لودر جمع آوری می کردند.
واین عملیات آب به لانه های فرسوده موقت واجاره ای آمریکا وانگلیس واعراب حامی اسراییل بیندازد وحرف از خویشتنداری از ترس مشابه به انچه در عملیات وعده صادق شد با آنان صورت بگیرد.
وآخراینکه مومن هیچ وقت در کسب نصرتها،جهادها،ایثارها،شهادتها،واستقامت ها سیر نمی شود ورژیم بداند تازه این شروع ماجرا است چراکه:
اِنَّ مَوْعِدَهُمُ الصُّبْحُ أَ لَيسَ الصُّبْحُ بِقَريبٍ
Share/Save/Bookmark