داخلی آرشيو گزارش صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام‌جمعه موقت شهرستان هامون مطرح کرد:
شروع سال نو در سیستان با تقدیم شهدای مدافع امنیت
کد مطلب: ۷۶۱۱۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۰۰
امام‌جمعه هامون بیان کرد: ملت ما در ماه مبارک رمضان و ابتدای سال جدید داغدار شهدایی شد که در دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند. شهامت، ایثار و خودسازی این شهدا درس‌آموز است.
شروع سال نو در سیستان با تقدیم شهدای مدافع امنیت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عیسی باقری ضمن سفارش به تقوای الهی بیان کرد: از حضور مردم در جلسات معنوی ایام رمضان، شب‌های قدر و همچنین حضور سیاسی و معنوی اقشار مختلف ملت در راهپیمایی روز قدس تشکر می‌کنیم.

وی افزود: ملت ما در ماه رمضان و ابتدای سال جدید داغدار شهدایی شد که در دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند. شهامت، ایثار و خودسازی این شهدا درس‌آموز است.

خطیب نمازجمعه در ادامه خاطرنشان کرد: گروه‌های تکفیری در راستای خوش‌خدمتی به صهیونیست‌ها باهدف برهم‌زدن وحدت، امنیت و جلوگیری از توسعهٔ استان سیستان و بلوچستان عملیات تروریستی را برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنند.
وی افزود: خواستهٔ مقام معظم رهبری از مسئولین تشکر عملی از مردم است و لذا خدمت صادقانه و جهادی مدیران و مسئولین به مردم از مصادیق تشکر عملی مسئولین نسبت به مردم است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین باقری، تخریب قبور ائمه بقیع که توسط وهابیان و تکفیری‌ها به‌عنوان خوارج معاصر در راستای تضعیف تمدن توحیدی و معنوی صورت گرفت را محکوم کرد.

وی در خصوص حضور مسئولان در تشییع شهدا اظهار داشت: بیانیه دادن، محکومیت و ابراز همدردی مسئولین با خانواده شهدا خوب است اما؛ کافی نیست. مردم از حضور کم‌رنگ مسئولین استانی و عدم حضور مسئولین کشوری در مراسمات تشییع جمعی شهدا گلایه دارند.
وی در ادامه افزود: مردم خواستار برخورد قاطع و بازدارنده با جریان‌های تکفیری و تروریستی و اتاق‌های فکر آنها هستند و اگر احیاناً در کشور، جریانی و افرادی از این گروه‌ها حمایت می‌کنند که ادبیات بین‌المللی سیاسی و اسلامی را متوجه نمی‌شوند، با همان زبان و ادبیات خودشان در جهت بازدارندگی با آنها برخورد شود.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark