داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهرستان زابل بیان کرد:
ایمان مردم سیستان در عمل ثابت شده است/برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت
کد مطلب: ۷۴۷۰۷
تاریخ انتشار:جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸
حجت الاسلام مجتبی عزیزی گفت:مردم سیستان ثابت کردند که ثابت‌قدم هستند و ایمانشان از سر حرف نیست و باهمه وجود مدافع ولایتند.
ایمان مردم سیستان در عمل ثابت شده است/برخورد قاطع  با برهم زنندگان امنیت
به گزارش اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی خطیب نماز جمعه شهرستان زابل بعد از سفارش به تقوای الهی بیان کرد: سفر نماینده مقام معظم رهبری به سیستان و بلوچستان، سفری که هم بشارت بود و پیام پراز مهر پدر امت و البته پیام جدی برای برخی را به همراه داشت.

وی افزود: بی شک حضور هیئت اعزامی در دارالولایه سیستان و اجتماع بی نظیر مردم بصیر، آگاه و انقلابی سیستان یکبار دیگر به همه ثابت کرد که این مردم علیرغم مشکلاتی که دارند تحمل می کنند، چرا که اوضاع سیستان بسیار وخیم تر از سایر نقاط کشور است، نه آبی برای کشاورزی و نه زندگی حداقلی متوسطی که شایسته مردم باشد.

وی ادامه داد: بی شک اوج شکوه این سفر اجتماع کم‌نظیر مردم ولایی سیستان یک بار دیگر مردم سیستان علیرغم مشکلات، محکم و استوار با قدرت در مراسم استقبال از نماینده مقام معظم رهبری اعلام کردند که باقدرت پای کار انقلاب تا آخر ایستاده اند چرا که ارزان به دست نیاوردند که ارزان از دست بدهند، ولایت را سر تراشیده شدن ناموس شان بدست آوردند و انقلاب را سرخون بهترین جوانان شان که هنوز هم امروز به دست داعشی های وطن ریخته می شود.

حجت الاسلام عزیزی خاطرنشان کرد: مردم سیستان در این دیدار ثابت کردند که ایمان شان از سرحرف نیست و بلکه با همه ی وجود مدافع ولایت هستند.

حجت‌الاسلام عزیزی تاکید کرد: وقتی پای عهد خودتان ایستادید دشمن برای شما توطئه‌هایی می‌کند که می‌تواند کوه را جابجا کند و صلابت کوه را بشکند، اما این را بدانید اگر شما، برای خدا وارد میدان شوید خدا راه مقابله با دشمن را به شما نشان خواهد داد.

عزیزی ادامه داد: دشمنان رسانه، شبکه‌های مجازی، توان تبلیغاتی و سلاح دارند، شما برای خداوند قیام کنید خداهم راه را به شما نشان خواهد داد و به شما نصرت عنایت می‌کند.

وی با اشاره به سفر هیئت اعزامی از سوی مقام معظم رهبری به استان سیستان و بلوچستان، در پی اتفاقاتی که اخیراً در شهرهای زاهدان وخاش رخ داد، گفت: میوه این سفر، همانقدر که به کام مردم مظلوم، خوب و با صفای سیستان و بلوچستان شیرین بوده و خواهد بود البته به کام برخی‌ها تلخ و زهرآگین خواهد بود در این شکی نیست، ما در دفاع از نظام تقیه نمی‌کنیم.


وی تصریح کرد: سفر این هیئت، از یک طرف حامل ابلاغ پیام ملاطفت و مهر از ناحیه پدر امت بود که تکلیف پدری رهبر همین است که حرف‌ها را بشنود، و دیگر امروز، کسی نمی‌تواند بگوید حرف ما شنیده نشد، این هیئت پیش داوری هم نکردند اما، از طرفی احساس می‌شود که این سفر، شامل پیام واضحی برای زمینه‌سازان و محرکان و آشوب‌طلبان و کسانی که سوار برموج شدند هم داشت و فقط پیام یک‌سویه نبود.

امام‌جمعه زابل ادامه داد: البته ما از کلیدواژه اتمام‌حجت اطلاع دقیقی نداریم اما از سخنرانی نماینده رهبری در زابل، می‌شد فهمید یک پیام جدی هم ابلاغ شده است.

حجت‌الاسلام عزیزی خطاب به کسانی که حوادث تلخ زاهدان، خاش و ... را بهانه کردند تا باج‌خواهی از نظام کنند، تصریح کرد: این افراد نیز، پیامشان را دریافت کردند و میوه این سفر همان‌قدر که به کام مردم مظلوم، خوب و باصفای سیستان و بلوچستان شیرین بوده و خواهد بود البته به کام برخی‌ها تلخ و زهرآگین خواهد بود در این شکی نیست.


وی ادامه داد: کسانی که نظام را تهدید کردند باید جنم دریافت پیام جدی را داشتند، وقتی علیه رستم شمشیر می‌کشید، باید جمجمه خودتان را برای گرز او هم آماده کنید، و زمانی‌که جلوی علی(ع)، شمشیر می‌کشید تیزی ذوالفقار باید یادتان باشد، این‌ها قواعد عالم است.

عزیزی خطاب به این گونه افراد افزود: برادرانه نصیحت می‌کنم که به خود بیایید ریسمان پوسیده رژیم خبیث آل سعود که قلاده بلندش در دست صهیونیست است بدرد خود آل سعود هم نمی‌خورد چه برسد به شما، راه‌تان را از دشمنان مردم جدا و از مردم دفاع کنید، از فرصت توبه استفاده کنید و این فرصت را غنیمت بشمارید، آغوش جامعه اسلامی چه شیعه وچه سنی چنانچه توبه کنید برای شما بازخواهد بود.

وی ادامه داد: از قوه قضائیه می‌خواهم با کسانی که امنیت این مرز و بوم را به خطر می‌اندازند و برهم زنندگان امنیت را تحریک می‌کنند و از باورمندی جوانان سوء‌استفاده می‌کنند و با جان، مال مردم تجارت خانه راه انداختند با قاطعیت تمام برخورد کند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark