داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهرستان زابل مطرح کرد:
مسئولین به فکر حل مشکلات مردم باشند
کد مطلب: ۷۴۸۴۰
تاریخ انتشار:جمعه ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴
حجت الاسلام مجتبی عزیزی گفت: مسئولین باید با مردم حرف بزنند و به فکر حل مشکلات مردم باشند.
مسئولین به فکر حل مشکلات مردم باشند
به گزارش  اوشیدا،حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی خطیب نماز جمعه شهرستان زابل در خطبه های این هفته نماز جمعه زابل بعد از سفارش به تقوای الهی بیان کرد: خداوند آبی از آسمان بر شما فرو می فرستد در دل زمین ذخیره می کند و به شما الهام می کند که در زیر زمین آب است و در دل زمین آبی قرار داده است، می گویی شور است اما خداوند به شما الهام می کند که شیرین کن و راه آن دسترسی را به شما نشان می دهد و همچنین توانایی این را به شما می دهد که امکاناتش را جذب کنید.

وی افزود:  ما امروز در سیستان یک فضای روانی داریم که این فضای روانی به نظر می آید یک جاهایی ممکن است رگه های مشکوک در او وجود داشته باشدآن هم القای سنگین ناامیدی در موضوع آب. حرف اینجاست که مردم صبورند،نجیب و خوب هستند و این درست است اما شما مسئولین نباید به این فکر کنید که این مردم باید دلشان آرام باشد و اطمینان داشته باشند و این حرف یک امام جمعه نیست که بگوید آب هست بلکه حرف یک مسئول است که باید بیاید با دلیل توضیح دهد و این ها گلایه های ماست.

وی ادامه داد: ما نسبت به تامین آب حداقل شرب برای سیستان به طور یقین و مطمئن صدرصد امیدواریم و در این شکی نداریم دشمن دم به دم القا می کند به مردم و حتی مسئولین که بحران، بحران بحران تا مردم تصمیم بگیرند و سیستان را خالی کنند یکی از وجوه توطئه دشمن همین القای ناامیدی است ما به اینکه آب به بحران نمی رسد کاملا امیدواریم البته گلایه هم داریم از برخی از ترک فعل ها امروز همین روزی که در خدمت شما هستم ده ها بلکه صدها نفر دارند کار میکنند من بعضی ها را رفتم از نزدیک دیده ام.


حجت الاسلام عزیزی تصریح کرد: مسئولینی که کار نمی کنند حداقل مردم را از لطف خدا ناامید نکنند و هرکس به شما گفت امکان ندارد و نمی شود بدانید که خدا آگاه است و اما می شود و آب در منطقه خواهد آمد و شما به زودی خواهید دید که جاری خواهد شد و ما این را نه به اتکا داده های مسئولین بلکه با اتکا به ذات اقدس الهی خواهید دید.

خطیب نماز جمعه زابل خاطرنشان کرد: به شما خواهیم گفت آن کس که گره را باز خواهد کرد خداوند است و کسی نخواهد توانست بابی را که باز کند ببندد و دست ما به سمت خدا دراز است و می دانیم که خداوند محاسن و موهای سفید پدران و مادران را بی جواب نخواهد گذاشت.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark