داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهرستان زابل بیان کرد:
کشته سازی حربه دشمن برای تحریک جوانان/هزینه های هنگفتی دشمن برای ناامن کردن ایران
کد مطلب: ۷۴۶۶۳
تاریخ انتشار:جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی عزیزی بیان کرد: دشمن میلیون ها دلار برای تحریک و تشويق جوانان و کشته سازی علیه نظام و ناامن کردن شهرهای کشور استفاده که هزینه های هنگفتی برای آنها داشت.
کشته سازی حربه دشمن برای تحریک جوانان/هزینه های هنگفتی دشمن برای ناامن کردن ایران
به گزارش اوشیدا، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی عزیزی خطیب نماز جمعه شهرستان زابل در خطبه های نماز جمعه این هفته بعد از سفارش به تقوای الهی، با محکومیت شهادت حجت الاسلام سجاد شهرکی بیان کرد: این شهید بزرگوار، شخصیتی جهادی و در طول ایام کرونا در خط مقدم شاهد زحمات و ایثارگری ایشان بودم.

وی افزود: روز ۱۳ آبان روز تسخير لانه جاسوسی آمریکاست، و در برهه ای از تاریخ قرار گرفته‌ ایم که بعد از ۴۳ سال از انقلاب اگر بگوییم چنین برهه ای را نداشته ایم بیراه نگفته ایم و این یعنی در واقع ما وسط جنگ احزاب و جنگ ترکیبی هستیم.

وی تصریح کرد: سالهاست که رسانه های غربی با سردمداری رسانه های آمریکایی با همه توان در جهت برهم زدن امنیت کشور اقدام می کنند، جامعه جوان ما را دچار اعتیاد فضای مجازی کرده اند و در طول مدتی که آموزش مجازی بوده در حال تاثیرگذاری بر دانش آموزان ما بودند.

وی ادامه داد: برای برهم زدن امنیت کشور ۸۷۰ میلیون دلار برای امنیت کشور هزینه و هزاران نیرو را در غرب و شمال غرب کشور تا بن دندان مسلح را آماده حمله به ایران و با ایجاد رعب و وحشت در سیستان و بلوچستان به دنبال ناامن کردن این استان پهناور بوده و هستند.
امام جمعه زابل خاطرنشان کرد: میلیون ها دلار برای برخی افراد مشهور هزینه کردند تا آنها را وارد میدان کنند و علیه نظام فعالیت کنند و هزاران ساعت دوره های خرابکاری و نظامی برای تحریک و تشويق جوانان ایجاد و با کشته سازی علیه نظام استفاده و تلاش کردند شهرهای ما را ناامن کنند که این کارها هزینه های هنگفتی برای آنها داشت.

وی تاکید کرد: امروز روزی است که که باید قدر حافظان امنیت را دانست و آن پلیسی که مظلومانه می ايستد و زنی به او فحشی می کند اما این پلیس که می تواند با برخورد کند می گوید تو خواهر منی تو مادر من هستی،این پلیس نعمتی است که که در کشورهای دیگر وجود ندارد.
حجت الاسلام عزیزی ادامه داد: اگر کسی خطایی کرده باید با او برخورد کرد ولی این تصمیم گیری های ضعیف در شان نظام جمهوری اسلامی نیست، چرا نیروی نظامی که از خودش دفاع کرده را محکوم می کنید اگر نیروهای مسلح نباشد چه کسی می خواهد از زن و بچه مردم دفاع کند و امروز تقویت نیروهای امنیتی، که سلاخی می شوند از اوجب واجبات است.

وی بیان کرد: تضعیف نیروهای امنیتی خوابی است که تعبیر ندارد و ما با همه وجود با همه آنچه در دست داریم خون مان را مدیون همه کسانی هستیم که جانشان را فدای مردم و نظام می کنند و تضعیف نیروهای مسلح حرام شرعی است و تقویت آنها واجب است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark