داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
خطیب نماز جمعه زابل تصریح کرد؛
حماسه ۹دیماه رستاخیز ملت ایران علیه فتنه ۸۸/ نمایندگان حقابه هیرمند را پیگیری کنند
کد مطلب: ۷۴۸۲۵
تاریخ انتشار:جمعه ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی عزیزی گفت: حماسه ۹ دیماه رستاخیز ملت خداجوی ایران علیه فتنه ۸۸ بود که علیرغم مشکلات کنار ولی زمان ماندند.
حماسه ۹دیماه رستاخیز ملت ایران علیه فتنه ۸۸/ نمایندگان حقابه هیرمند را پیگیری کنند
به گزارش اوشیدا،حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی خطیب نماز جمعه نهم دی ماه در خطبه های این هفته نماز بعد از سفارش به تقوای الهی بیان کرد: نهم دیماه مصادف با رستاخیز ملت خداجوی ایران علیه فتنه و فتنه هاست و فتنه گران، و این ایام الله را خدمت مردم عزیز تبریک عرض می نماییم.
   وی افزود: بصیرت ترجمه آن عبارت است از تشخیص  و آن تشخیص حق از باطل در پس غبارآلود فتنه است و بصیرت فعل قلب است و مبدأ آن خداست و اگر کسی توحیدش درست بود صاحب بصیرت است و اگر توحیدش اشکال داشته باشد بصیر نیست. 
حجت الاسلام والمسلمین عزیزی خاطرنشان کرد: تقارن انتصاب استاندار جدید را با شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به فال نیک می گیریم که فردی صاحب خدمت و ایده است و امیدواریم که توفیق شان مستدام باشد چرا که مسیر سختی در پیش روی دارد و در حمایت از ایشان دریغ نخواهیم کرد و مطالبات  را از استاندار بیان می کنیم. 
وی افزود: حقابه هیرمند که با بی عرضگی مسئولین  در سطح استان به جایی نرسید و هر چقدر برای آب تلاش شود جای حقابه هیرمند را نمی گیرد و مردم حقابه را مطالبه می کنند،  مهاجرت، کشاورزی همه اینها به آب سیستان بستگی دارد که نزدیکترین مسیر هم هیرمند است و باورش برای ما محال است که بگویند امکان ندارد. 
  اعلام آمادگی امام جمعه زابل جهت پیگیری حق آبه

   خطیب نماز جمعه زابل تصریح کرد: از نمایندگان در مجلس خواستار هستیم که پیگیری کنند و بنده آمادگی داریم تا با همراهی علمای شیعه و سنی به کشور افغانستان مسافرت کنیم و با طالبان مذاکره جدی داشته باشیم چرا که معتمدین، ریش سفیدان و علماء می توانند در این خصوص ورود کنند.

وی افزود: استاندار و مسئولین ارشد بايد تا می توانند به مردم خدمت کنند تا جلوی ادعاهای کذب را بگیرند و این ادعاهایی که خالی از مبانی عقلی و شرعی است و نظام اسلامی را به اموری متهم می کنند کذب محض است.

حجت الاسلام عزیزی ادامه داد: علیرغم اینکه بعضی از مسئولین بی عرضه نتوانستند مشکلات مردم را حل کنند اما مردم در کنار ولی زمان خود ماندند و با همه سختی ها در کنار نظام بودند حتی با وجود گلایه از مدیران نالایق ، مردم ما در حالی وارد این فتنه شدند که بصیرت داشتند و این یک نهم دیماه واقعی بود. 

وی تاکید کرد: فتنه تمام شدنی نیست و دشمن از هر راهی وارد میدان می شود و دشمن امروز پیاده نظام خود را از کف خیابان وارد عرصه اقتصادی کرده و به امید خدا این فتنه هم شکست خواهد خورد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark