داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۲
 
امام جمعه شهرستان زابل بیان کرد:
قدر دانی امام جمعه زابل از تسریع در روند گازرسانی سیستان/ حنجره های اجاره ای ابزار جدید دشمن برای ضربه زدن به انقلاب
کد مطلب: ۷۴۷۹۷
تاریخ انتشار:جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶
حجت الاسلام مجتبی عزیزی گفت: از شتاب صورت گرفته در وعده گازرسانی به شهرستان زابل از مسئولین مربوطه تشکر می کنم.
قدر دانی امام جمعه زابل از تسریع در روند گازرسانی سیستان/ حنجره های اجاره ای ابزار جدید دشمن برای ضربه زدن به انقلاب
به گزارش اوشیدا ، حجت الاسلام محتبی عزیزی خطیب نماز جمعه شهرستان زابل در خطبه های این هفته نماز بعد از سفارش به تقوای الهی بیان کرد: بسیاری از شهروندان در این چند روزی که گذشت نسبت به مسأله گاز گلایه داشتند که به ما مراجعه داشتند و مسئولین هم پیگیر بودند که ضمن تشکر از مسئولین از گازرسانی در شتاب صورت گرفته و امید به برآورده شدن وعده ای که داده شده است که تا آخر سال ده هزار علمک نصب گردد که این اتفاق و خبر خوبی است.

وی افزود: درخواستی که داریم این است که شهروندان عزیز نسبت به نصب لوله کشی منازل اقدام نمایند و با توجه به مراجعه شهروندان و نداشتن توان مالی جهت انجام این کار پیشنهاد ما این است که حتی امقدور مبلغی که به عنوان تسهیلات واگذار می شود در دو مرحله پرداخت شود تا مردم بتوانند با توجه به شرتیط اقتصادی بتوانند این کار رو انجام دهند.

حجت الاسلام عزیزی تاکید کرد: همه امید ما این است که همه مشکلات گاز تا سال آینده حل شود چرا که خیلی زشت است مردم هنوز گاز را با سیلندر و در صف های طولانی دریافت کنند و با توجه به اینکه گاز در منطقه به اندازه کافی وجود دارد اما انتظار داریم که در نظام توزیع دستگاه های نظارتی و فرمانداری جهت نظارت بیشتر اقدام نمایند و اگر کسی تخلف کرد باید گزارش داده شود و هم دستگاههای نظارتی برخورد کنند.
وی تصریح کرد: یکی از مسائلی که ما باید آن را خوب بشناسیم از ابزارهای دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی اجاره کردن حنجره هاست، حنجره های اجاره ای که در اختیار دشمن چه در فضای مجازی چه در نماز جمعه قرار می گیرد که بعضی از این حنجره ها عملا در اختیار دشمن هستند وقتی این اتفاق افتاد کنترل زبان فرد دیگر در اختیار دشمن است و حضرت امیرالمومنین در خطبه هفتم نهج البلاغه در این خصوص می فرمایند: شیطان با چشم اینها می بیند و با زبان اینها سخن می گوید.

خطیب نماز جمعه زابل خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که افتاد همگان شاهد بودیم که افرادی در نظام اسلامی به آبرویی رسیدند و صاحب جایگاهی شدند و به احترامی رسیدند یکدفعه بلندگوی دشمن شندند و آزادانه و بی پرواو هتاکانه ادعاهای دشمن را مطرح می کنند و در واقع این شخص دیگر از خودش اختیاری ندارد و دشمن به ئسیله این افراد التهاب ایجاد می کند.

حجت الاسلام مجتبی عزیزی افزود: وقتی دشمن محتاج ایجاد تحریک و اغتشاشات در میدان است صاحبان حنجره های میدانی ماموریت پیدا می کنند که در قالب های مختلف التهاب و مسأاله ایجاد کنند و هدف دشمن را محقق کنند و نظام را متهم به تبعیض علیه زنان و قومیت ها می کنند و اینها کلیدواژه برای التهاب است.

وی عنوان کرد: زمانی که دشمن می خواهد که در خیابان های ما التهاب باشد بلندگوهای این افراد در اختیار دشمن است برای ایجاد التهاب آفرینی و اغتشاش و عده ای در خیابان ها اموال مردم را به آتش می کشند، جنایت می کنند، قمه کشی می کنند، و وقتی نیروهای حافظ امنیت وارد میدان می شوند این افراد اعتراض می کنند که این جنایتکاران را دستگیر نکنید و اعدام نکنید بذارید آنها شما را بکشند.

وی ادامه داد: زمانی که مجرمین در اختیار قوه قضاییه قرار می گیرد سریع می گویند که اعتراف اجباری گرفته شده و احکام خلاف قران صادر شده است، از قوه قضائیه درخواست داریم تا با این افراد که بدون سند و مدرک حرف می زنند با قاطعیت برخورد کند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark